Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha ennyire magam...

Mit tegyek ha ennyire magam alatt vagyok?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, a párommal élek és az apukájával de napról napra egyre jobban magam alatt vagyok.

2017ben ismertem meg és annyira szerelmes lettem belé,havonta találkozgatunk és 2018 augusztusában hozzájuk költöztem.

Kb azóta szépen lassan el is ment a kedvem hogy itt maradjak velük.

Dolgoztam az óvodában dajkaként kb 1 évet, de a járvány miatt ki akartak küldeni a közmunkásokhoz amit elutasítottam és inkább felmondtam. Azóta munkanélkülin vagyok kb 2 hónapja. Tudom hogy itthon vagyok és mindent el tudok végezni, de a párom ezt folyton a fejemhez vágja, ha nem jól sikerül az ebéd kritizálja , sokat veszekszik velem, de sokszor én is ok nélkül kiabálni kezdek.

Az apósjelöltem pedig nyugdíjas, szívbeteg, gyógyszereit nem szedi és úgy érzem csak rajtuk élősködök mert bármit teszek úgyiscsak lehurrognak hogy ők tartanak el.

A párom a fizetését odanyomja a kezembe hogy osszam be és költsem el ételre egész hónapban, az apukája pedig a nyugdíjából veszi meg (magának és a fiának ) a mindennapi cigarettát.

A házban nincs fürdőszoba, eléggé lepukkant egy viskó, az udvaron van a vécé. Nem valami esztétikus.

Annyira elegem lett, hogy főzök,mosok rájuk, gyógyszerekért futkosok és mindig azt kapom tőlük hogy ez a dolgom mert itthon vagyok.

Apósjelöltnek a körmeit levágom, a sebétkötözgettem régebben mindennap és egy köszönömöt nem kapok.

Ma csak bent ülök a szobába és sírok mert már nem bírom. Hiába keresek munkát és járok állásinterjúkra alig akad valami.

Itt vagyok 23 évesen, fiatalon és már most úgy érzem feladtam az életemet.

Anyumék fent laknak Pesten, hozzájuk bármikor mehetek de nem akarok az ő nyakukon is kuporogni. Annyira utálom magamat.


2020. jún. 8. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát inkább a szüleid nyakán legyél, ha máshová nem, akkor egy ideig elmehetnél Pesten közmunkára, legalább abból a saját ételedet tudod fizetni, és nem a szüleidet terhelnéd ezzel.

Én ezt tenném a helyedben ha tényleg abszolút sehová nem vennének fel.

De megpróbálkoznék mindenféle munkával, még a legrosszabbakat is beleértve, gyárak, stb.

Mindenképpen menekülnöd kell onnan ahol most vagy, amondó vagyok.

24F

2020. jún. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmi szégyellnivaló nincs a közmunkában. Én is voltam évekig közfogis, mert más nem volt. És akkor mi van? Az is munka, és legalább kaját tudtam belőle venni.

Inkább menj haza anyudékhoz, Budapesten egyébként is jóval több munkalehetőség van, mint egy isten háta mögötti faluban. Szerintem ott nagyon hamar találnál rendesen fizető állást.

2020. jún. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!