Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha már nem bírom...

Mit tegyek, ha már nem bírom az otthonlétet?

Figyelt kérdés
Kollégista vagyok, az osztálytársaim 300 km-re vannak tőlem. Mióta nincs suli, otthon vagyok, nem találkoztam velük, csak telefonon beszéltünk, de az nem ugyanolyan. Hétfőn mennek a barátaim bandázni, de anyám nem akar engedni, mert 300 km-t kellene utaznom, ott aludnék az egyik barátnőmnél. De anyu nem akar engedni, mert fél, hogy hazaviszek valamit, mivel vonatoznom kell. Én egy nagyon extrovertált és közösségkedvelő ember vagyok és voltam mindig is, de ami sok az sok. Már nagyon unom magam, hiányoznak a barátaim is. Nekem ez kész kínszenvedés.
2020. jún. 7. 01:15
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Nincs már kijárási korlátozás. Hacsak nem Budapestre vagy Budapestről mész (és nem is érinted), utazz bátran. Ott van csak reális esélye, hogy megfertőződsz.
2020. jún. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De pont hogy BP-re mennék... de anyám nem enged.
2020. jún. 7. 02:25
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Na és a nyári szünet? Akkor se vagy velük. Ugyanaz.
2020. jún. 7. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kollegista vagy, azaz elmúltál 18 gondolom. Nem kell anyukád engedélye, hogy elmenj bárhova is.
2020. jún. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3-mas:

Már miért ne találkoznék velük nyári szünetbe?


4-es:

Te honnan veszed, hogy elmúltam 18? 16 vagyok.

2020. jún. 7. 10:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!