Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tartjátok undorítónak a...

Nem tartjátok undorítónak a kapcsolatokat és a protekciót?

Figyelt kérdés

Ügyintézések során, hogy X embernek nem kell heteket időpontra várnia, hanem csak szól a havernak és máris el van neki intézve.

Orvosi vizsgálatnál, hogy neki nem kell várnia heteket-hónapokat, hanem 5 perc alatt behívják.

És még sorolhatnám.. ez olyan igazságtalan..


2020. jún. 5. 09:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én alapvetően elkülönítenék két kategóriát, csak nem tudom jól megfogalmazni. Amit elítélek az az, ha valaki úgy részesül előnyben, hogy megkent valakit, vagy ha nem érdemelte azt ki pl. egy munkahelyen szakmailag, hozzáértéssel, rátermettséggel.

Ha valaki önzetlenül segít egy ismerősének, azzal alapvetően nincs bajom. Szolgáltatóként dolgozom, én is szívesen segítek a munkámban, ha tudok és ha nagy szükségét érzem, akkor segítséget is kérek. Szerintem ebben nincsen semmi rossz.

2020. jún. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Fa_ember16 válasza:
#2 igen,korrupt világ,főlleg most 2020-ban. Facebook-on kiírtam valami kicsitt sértőbbet a mai magyar politikáról és letiltottak ok nelkül.orbán miatt kellet külföldre költöznöm és mindenkit ott hagynom. De visszaterve arra amit te mondtál,hogy 5 perc alatt sorra kerülsz mert ismered azt az embert. Van ilyen,és lessz is. Volt amikor nallam is úgy vilt hogy az ismerősöm hamarabb bengedet. Mit tudsz ellene csinálni? Hat igazábol semmit.
2020. jún. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!