Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tartjátok undorítónak a...

Nem tartjátok undorítónak a kapcsolatokat és a protekciót?

Figyelt kérdés

Ügyintézések során, hogy X embernek nem kell heteket időpontra várnia, hanem csak szól a havernak és máris el van neki intézve.

Orvosi vizsgálatnál, hogy neki nem kell várnia heteket-hónapokat, hanem 5 perc alatt behívják.

És még sorolhatnám.. ez olyan igazságtalan..


2020. jún. 5. 09:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem
2020. jún. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Elég szomorú. Rothadt, romlott, korrupt szutyok világ.
2020. jún. 5. 09:11
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Tudod én úgy vagyok vele,hogy ha én teszek valamit valakiért akkor nekem is jól esik a segítség. Konkrétan nővér vagyok, szuperül tudok együtt dolgozni az egyik főorvossal így (kérés nélkül) intézett nekem minden vizsgálatot amikor problémám volt. Ott is behívtak elől. Ennyit megérdemlek ha az életemet a betegeknek szentelem. De cserébe én is segítek a barátaimnak is ha kell. Engem nem zavar ha pl.okmányokat intézek és előttem behívnak mást aki láhatóan haver.. ráérek. Ha inteznivalóm van alapból úgy készülök,hogy várni kellesz. Ilyen az élet.
2020. jún. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

De annak tartom.

Viszont ez nem valtoztat semmin, hogy en annak tartom.

2020. jún. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Annyit hozzátennék,azt viszont nem szeretem ha valakit lefizetnek és azért kap jobb ellátást.. ilyet sokat látok a kórházban sajnos.
2020. jún. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem.

Én is volt, hogy segítettem egy barátomon, aztán később ő segített nekem.

2020. jún. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ. Ha úgy jut munkahelyi előnyhöz, hogy hülye hozzá, és olyan esik ki miatta, aki hozzáértő lenne, az valóban undorító. De ne haragudj, elég probléma az, hogy fizetjük a TB-t, de ha valami bajunk van, akkor heteket, hónapokat kell várni, vagy fizetni magánrendelésen, tehát ilyen esetben nem tartom problémának, hogy valaki él az ismeretséggel.
2020. jún. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem tartom annak. Én is előbb bízok meg egy munkával ismerőst akiről tudom, hogy megbízható, mint egy idegent.
2020. jún. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anno egy ismeretségen múlott az életem, ha nem kérem meg és nem kapok előbb időpontot...
2020. jún. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Anyai nagyapám a halála előtt pár hónappal kórházba került, ellátásra szorult, még WC-re sem tudott kimenni. Hagyták fetrengeni pisisen, szarosan, éhesen, szomjasan, amíg a család nem tett le egy kis csúszópénzt a kórházban. Nem mondom, hogy mindenhol ez van, de ilyen is van.
2020. jún. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!