Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A magyar miért akkora birka...

A magyar miért akkora birka nép, hogy csak azok a problémák érdeklik amik külföldön felkapottak?

Figyelt kérdés

Amiért fel lehetne emelni a hangjukat:

- a mostani ""megemlékezés"" amin ott volt az összes szélsőjobbos, és cigányellenes rigmusokat kántáltak

- Orbán bejelentése, hogy nyílt fasiszta diktatúra vagyunk

- isztambuli egyezmény elutasítása

- látványosan emelkedő homofóbia az országban


De mit posztol ki minden kis 25 év körüli hülye: "az amerikai rendőrségi brutalitás egyszerűen szörnyű :(( bárcsak tüntethetnék én is, de csak egy kis magyar vagyok :("


Szerintetek túllép valaha a pózerkedés szintjén a magyar politikai "aktivizmus" vagy csak annak fog menni az empátia, aki köré az amerikaiak csinálják a showműsort?


(félreértések elkerülése végett támogatom a tüntetést és a pokolba az összes rendőrrel)


2020. jún. 2. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

konkrétan ma egy csajszi kiírta a PH-ba, hogy ő tüntetést akar szervezni a minnesotai ügy miatt. Háááááát...egyet értek, meg van a mi országunknak a saját baja amivel lehetne foglalkozni (nem feltétlen tüntetés).

De ez van, amit tol a média, be kell állni és majmolni.

2020. jún. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem meg öcsém küldi a videókat tiktokos fiúkákról, akik az arcukra írjak, hogy "I can't breath"

Ami fantasztikus, erős üzenet, de ha valaki kussol azokról a baromi komoly problémákról, amiken tudna változtatni, és amik érintik a saját polgártársait, addig ez nem más, mint üres, semmitérő trendkövetés.


Na mindegy... Így belegondolva lehet hogy csak terápiás célzattal írtam ki a kérdést, mert annyira irritált ez egész nap. :D

2020. jún. 2. 18:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
engem is irritál xD Ez a mai nap nálam is meglett csinálva. Anyám küldött ma egy cikket, amiben a G5 okozza a koronavírust, és aszpirin az ellenszer. Mondtam neki, h hagyja már a hülyeségeket, és én lettem leoltva xD
2020. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*5G bocsánat :D
2020. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És azzal mivan aki leszarja mind a belföldi mind a külföldi botrányokat?
2020. jún. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem pár éve a Pray For Paris mánia akasztott ki.

Ne értsen félre senki, én is egy szörnyű tragédiának tartottam. De nem kezdtem el képmutató módon vetíteni magamról a nagy lelkiismeretes embert azzal, hogy beállítom a profilképemre a francia zászlós szűrőt, mert én olyan rohadtul önérzetes vagyok. Meg, hogy engem ez milyen mélyen megrázott, hagyjuk már!

Illetve hát oké, rázzon meg. De van egy olyan érzésem, hogy azok a lelkiismeretes emberek a sok magyar tragédiánál amik nap, mint nap történnek, már csak a vállukat vonogatják, és egy szalagcím-elolvasásnál több időt nem szánnak rájuk.

Mert azoknál már nem lehet beállni egy divathullám mögé, amiben vetíthetik a facebookon a nagy érző szívüket.

2020. jún. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!