Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek is birkanép a magyar?

Szerintetek is birkanép a magyar?

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen!Árpád apánk forog a sírjában!!!
2014. jún. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint igen. Azt veszik amit a legjobban kínálnak, azt szajkózzák amit a többség, azt hiszik el, amit a többség. Fogalmazom ezt most úgy, mint egy kívülálló, holott én is magyar vagyok, de én lázadó vagyok, nem fogadok el mindent feltétel nélkül.

"-Miért teszed/eszed ezt?

-Mert azt mondták.

-És ki mondta?

-Többen is.

-És kik?

-Nem tom, de többen is."

Kb. így :-)

2014. jún. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké, a kérdésem már önmagában tartalmazta a választ. Na de mit gondoltok magatokról? ideiglenes melózok egy helyen hogy pénzt gyűjtsek egy másikhoz. vannak ott nagymagyaros pólós emberek akik szaros 60ezret keresnek(én is csak 75-öt), és hibáztatják a kormányt, a politikát a saját helyzetükért, de még mindig ott vannak már nemtudom hány éve...
2014. jún. 27. 13:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen birka nep.

Ha kulfoldi kerdes az utca emberetol M.orszagon, akkor az emberek gyakran kedvesek - ezert alakulhat ki gyakran az a hamis velemeny, hogy a magyarok kedves emberek - az utcan tul aztan ugyanaz az elobb kedves ember mar le is...za a masik honfitarsat.

En ugyan kettos, brit/magyar allampolgar vagyok, ha nem lehetne megtartani cask egyet ...biztosan a magyart ejtenem...szivszorongas nelkul.

2014. jún. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is szánalmas, csodálkoznak hogy fejére szarik más ember, hát persze mert megteheti, de ugyanez van a világ más országában is, még az usaban is, szivem szerint én is ezt csinálnám, miért? mert megtehetem! mintha csak arra valóak lennének hovgy más ember befogja őket igáslónak, és kész ennyi az életük fúj de utálom őket. arra valók hogy mindenki kihasználja őket..alig várom hogy túlszárnyaljak mindenkit
2014. jún. 28. 16:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kicsit, nagyon.
2014. júl. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!