Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor törlik el a boltokban a...

Mikor törlik el a boltokban a 65 év feletti lakosok vásárlási idősávját?

Figyelt kérdés
Semmire nem elég az a 3 óra. A fiataloknak miért nincs korlátozás?

2020. jún. 2. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Azért mert nem ők veszélyeztetettek, hanem a 65 év felettiek. Bár szerintem is jobb lenne, ha 7-12-ig lenne a 65 év felettiek idősávja. Korán reggel amúgy is ők szoktak sokan lenni a boltokban, ők piacolnak és 3 óra tényleg kevésnek tűnik.
2020. jún. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Musztafa Kebab ***** válasza:
74%
Jó soká.
2020. jún. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Musztafa Kebab ***** válasza:
74%
Egyes: így a melósok nem tudnának munka előtt beugrani fikliért.
2020. jún. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%

#3


Vegyék meg előző nap és vigyék el otthonról. Én is korán megyek dolgozni és így csinálom, egy éjjel alatt semmi baja nem lesz annak a kiflinek.

2020. jún. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%
Remélem soha!
2020. jún. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Még nem tudni, de én dolgozó fiatalként sem bánnám, ha visszaállnának a korlátozás előtti állapotok. Postára csak heti 2-3 órám van kivárni a hosszú sort, ha értesített küldeményem jön, de ha nem csúsztathatnám le a pénteket, nem tudom, hogy tudnék bármit is átvenni, amit nem dobnak be a postaládámba. Így pedig legtöbbször szombat délután tudok csak bevásárolni, mert a hét többi napján dolgozok és nem otthonról, reggel is tömegközlekedek, szombat reggel meg azért nem tudom elintézni a bevásárlást, mert akkor a kutyámat viszem ki sétálni, neki is megvan a szokásos menetrend.
2020. jún. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Remélem minél hamarabb.
2020. jún. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Most olvastam, hogy június 16. után megszűnhet a veszélyhelyzet, de a vásárlási sáv marad. :(
2020. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%

Nem mostanában. de ez csak szerintem!! Attól, hogy csökkentik a korlátozásokat, nem lessz vége a veszélyhelyzetnek. Valahol

olvastam, de nem biztis az infó, nyáronn lesznek kissebb hullámok, ősszel második hullám, valahol olvastam, de nem biztos az infoó akár 2 évig is eltarthat a járvány.


Nem azért hagyják meg az időkorlátot, mert az milyen vicces, hanem, mert nem ér véget a veszélyhelyzet. Gondolom.


Nem tudom hány órás műszakról van szó, de pl én is meloó után veszek kaját másnapra.

2020. jún. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

En is utàlom hogy en meg 9-12 közt nem tudok beugrani melo elött kajàert nem regel kezdek, es delig "éhezek" vagy egesz nap mert nem lehet munkabol csak ugy kiszaladgalni boltba.

Munka utan meg rühellek még boltban vetyengeni aztan reggel kenegetni stb

2020. jún. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!