Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az angol nyelvű mémeket...

Az angol nyelvű mémeket valami oknál fogva nem értem, ezzel csak én vagyok így?

Figyelt kérdés

Barátaim rengetegszer küldenek nekem angol nyelvű mémeket de sokszor hiába, csalódottan írok nekik vissza, hogy bocs de én ezt nem értem. Pedig sokszor nem csak hülyeség hanem aranyos mémek is vannak közöttük amelyek engem dicsérnek de én mégsem értem meg őket és ilyenkor rosszul érzem magam. Pedig próbálok google fordítózni is, de még úgyse esik le. Arról nem beszélve, hogy 10 év angol nyelvtanulás van mögöttem és egy középfokú nyelvvizsga. Sokan meg fél évnyi angol tanulás után is jól elszórakoznak ezeken a mémeken, de én nem tudok.

Ezzel tényleg csak egyedül vagyok így? Egyébként a magyar mémekkel nincs problémám, azokat megértem mindet.



2020. máj. 31. 01:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
33%
Ez csak egy narcisztikus bullshit. Nem vicces egyaltalan.
2020. máj. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem narcisztikus, hanem dicsérő. Ezt barátoknak szokták küldeni, hogy "nézd, tökéletes vagy!! Imádlak!!"
2020. máj. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ja, lattam hasonlokat, ugyanezt a szoveg, es sajat maganak rakta ki.

Viccesnek akkor se vicces.

2020. máj. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem is az a célja, de go off I guess.


(És odanézz! Még egy mém, aminek nem a nevettetés a lényege!)

2020. máj. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A memek sokszor egymáshoz kapcsolódnak és ismerni kell többet ahhoz, hogy értsd a következőt. Ha sosem olvasol meme oldalakat, akkor nehezen eshetnek le akkor is, ha a szavakat érted.


PL amit küldtél:


Vagy te, és rényomnak az upgrade, tehát fejlesztés gombra. Kerül köréd egy rakat szívecske és a gombon meg az lesz, hogy a tökéleteset nem lehet továbbfejleszteni. Ez egyértelműen egy kedvesség. Nincs benne vicc, csak aranyos.

2020. máj. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!