Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mentek már el miattad buszmegá...

Mentek már el miattad buszmegállóbol?

Figyelt kérdés

Ma történt hogy fedett buszmegálloba le ülök és rajtam kívül csak egy csaj volt aki elis ment és a buszmegálló melet várta tovább a buszt. Nemvagyok se ronda se büdös szóval nemértem.

Vagy néhány ember nem szeret a más idegenel egy 3 méteres buszmegállóba lenni?😆


2020. máj. 26. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem, viszont én is jobb szeretek inkább odébb menni és távolságot tartani. Volt már kellemetlen szituáció a közelségből.
2020. máj. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Mellőlem rendszeresen elmennék, illetve a buszon is hamarabb ülnek egy beteges csöves mellé mint mellém... Nem tudom miért.
2020. máj. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Nem volt még ilyen szerintem, én se szoktam elmenni, ha az illető nem koszos, büdös vagy részeg, ránézésre is bolond (magában beszél, üvöltözik stb).

Most amúgy a vírusparában szerintem az ilyesmit nem kell annyira magunkra venni, sokan félnek még mindig.

2020. máj. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem lehet, hogy a vírus miatt? Nem vagyok egy hipochonder, de kb az egyetlen, ami a korlátozásokból megmaradt, hogy ne menj közel a másikhoz, és hihetetlennek találom, hogy sokan ennyit nem képesek megtenni. Én is volt már, akit látványosan nagy ívben kerültem ki.
2020. máj. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
En virus nelkul is inkabb a nagyobb szemelyes tert preferalom, szerintem ezen nem kell megsertodni, en is mentem mar el igy... :D Nem a szemelyed ellen szol.
2020. máj. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
En se szeretem ha tul kozel vannak hozzam.
2020. máj. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem szeretem, ha a nyakamra másznak. Tartsd a másfél métert továbbra is. Életed végéig! Kérlek!
2020. máj. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
19%
Én általában tartom a távolságot, de el nem mennék azért, mert oda ült mellém, vagy a közelembe, már csak azért sem mert rohadt bunkóság, és nem is vagyok nárcisztikus.
2020. máj. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
A járványhelyzet még nem múlt el, csak mellékesen megjegyezném, ha elfelejtetted volna.
2020. máj. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mostanában a vírus miatt is lehet. Békeidőben én a dohányzókat kerülöm nagy ívben, azt is, akin csak a bagószagot lehet érezni. Csípi a szememet.
2020. máj. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!