Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem lehet senkivel...

Miért nem lehet senkivel megszervezni egy ilyen élőbeli találkozást, miért hárítják el ennyire ha szóba hozom?

Figyelt kérdés
Nem jóbarátoktól meg haverokról van szó, csak sima ismerősökről, egyetemi ismerősökről akikkel valamilyen szinten beszélőviszonyban vagyok, de ennyi. Írogatni szoktam nekik leginkább csak, de jól esne találkozni is velük élőben, beszélgetni egyet. Képes lennék elmenni a településre ahol élnek, a falujukba, aztán ott találkozhatnánk egyet, beszélgethetnénk. Mégis, ha szóbahozom ezt nekik, elég gyorsan lepattintanak, hogy hát ők milyen elfoglaltak, ők nem érnek rá ilyenekre, hogy is gondolom ezt. Írásban kedvesek általában, de ha élőbeli találkozás kerül szóba, egyből jönnek a kifogások, nagyon távolságtartóak. Kollégiumban lakok egyébként amikor van egyetem, akkor ott még úgyahogy tudok velük élőben beszélni, találkozni, de pl. nyáron abba már nem mennek bele, hogy elmenjek oda ahol laknak aztán találkozzak velük. Miért ilyen távolságtartóak, miért van ez?
2020. máj. 20. 06:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha belemennének én főleg délelőtt, maximum kora délután érnék rá elmenni hozzájuk, mert aztán haza is kell jutnom valahogy, mivel tömegközlekedéssel tudok csak menni
2020. máj. 20. 06:43
 2/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem vagytok elégé közeli viszonyban, ezért nem akarnak találkozni. Te is írtad, hogy csak ismerősök. Egy koleszban az ember nyilván szóba áll a másikkal, beszél vele pár szót, de egy félig-ismerőssel miről beszélgetnél?

Szerintem elég nekik az, amit írogattok, vagy pár szóban beszélgettek a kollégiumban és ennyi. Megvannak a saját baráti köreik.

2020. máj. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagytok barátok. Én se akarok mindenkivel együtt lógni akivel alkalmanként beszélgetek.

Van sok olyan ember akivel elvagyok, ha a szituáció úgy hozza, de nem vagyunk annyira egy hullámhosszon, hogy mélyíteni akarjak a kapcsolaton.

2020. máj. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon eltérő az emberek szociális igénye. Én szinte életem végéig ellennék társasági cseverészés nélkül, pedig nem vagyok barátságtalan ember.
2020. máj. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tartanak barátnak, csak egy ismerősnek, havernak, akivel csak annyi időt töltenek, amennyit muszáj.
2020. máj. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te is írod, hogy nem barátok, haverok, csak ismerősök. Ismerősökkel nem szokott az ember így összejárni. Főleg, ha ilyen bonyolult, mert más településen laksz, és neked csak ekkor vagy akkor jó.

Szabadidejükben nyilván a barátaikkal, haverjaikkal akarnak lenni, nem pedig hozzád igazodni.

Más ha egy városba laktok és összefuttok valahol egy kávéra, stb. De biztos arra gondolnak, hogy így egész nap téged kéne kísérgetniük, mert te odautaztál hozzájuk.

2020. máj. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!