Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki miket gyűjt?

Ki miket gyűjt?

Figyelt kérdés

Nyilván azokhoz szól a kérdés, akik gyűjtenek valamit.

Nyilván pénzt mindenki gyűjt, de azon kívül.

Ki miket gyűjt? És mióta? Minden játszik például poharak, régiségek, érmék, stb.

Én egész sok mindent gyűjtök. Különleges poharakat (külön üdítős poharakat, külön felespoharakat, külön korsókat), érméket, jelvényeket, sörös kupakokat, és sörös dobozokat. De ismertem olyat aki nyitófüleket gyűjtött, vagy szalvétàt.


2020. máj. 16. 18:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban (1980-as évek) sörösdobozokat gyűjtöttem, amiket a szekrény tetején díszítettem ki (mindegyik más fajta volt, de akadt köztük néhány üdítős doboz is). Ezzel párhuzamosan radírokat is gyűjtöttem (és hát... khm... a nagy részét az iskolapadokról elcsórt darabok tették ki). Később focis újságokat kezdtem gyűjteni, meg persze könyveket, magnókazettákat, VHS-kazettákat és CD-ket. Ezek nagy része ma is megvan. Ma már tekintélyes DVD gyűjteményem is van, plusz a számítógépen tárolt zenék, videók, fotók.
2020. máj. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Na peldaul sajat szedesu fossziliakat es kulonleges kozeteket.

Ezen kivul fallikus formaju kavicsokat, azota szivalakuakat is.

Regi szokasom, a porcelan es keramia vizilo jotekonysagi boltbol ujra.

Igazabol barhol barmit kitalalnek.

En olyan vilagban nottem fel, ahol meg nyugati uditos dobozok gyujtemeny targyat kepeztek. Szegenyen is lehet talalni gyujtenivalot. Na es persze gazdagon.

2020. máj. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Régiségeket vegyesen, de csak mértékkel (még nem is telt mindenre, amit szerettem volna). A minőség számít inkább, mint a mennyiség. Porcelán/kerámia tárgyak, festmények, csempeképek, de mindegyiket művész vagy keramikus készítette, nem tömegtermék. Illetve könyvből van rengeteg.
2020. máj. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Már nem gyűjtök semmit, de régen gyűjtöttem képeslapokat, szalvétákat, a Milka csokis papírokat és régi pénzeket.
2020. máj. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

- a mozijegyeimet mindig megtartom

- mozis tropper figurák, amiket a filmes menükhöz lehet kapni

- az általam szeretett zenekarok közül mindegyiktől vásárolok legalább egy CD-t eredetibe

- könyveket

- sörös/üdítős/energiaitalos dobozokat, üvegeket. Minden márkából félrerakok egy példányt, amit természetesen már megittam és elmostam. Ezt a gyűjtésemet egyébként még csak nemrég kezdtem.


26/F

2020. máj. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én a limitált forintokat gyűjtöm. Nagyon vágyok a Deákos 20 forintosra,meg a millenniumi 2000 forintos bankjegyre.
2020. máj. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!