Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit csináltok...

Lányok! Ti mit csináltok szabadidőtökben?

Figyelt kérdés
Így fiatal srácként sosem tudtam elképzelni, hogy a velem egykorú lányok mit csinálnak. Sosem volt még csajom se, és barátnőm se

2020. máj. 16. 01:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire fiatal? Hány éves vagy? 😅Mert lehet ami neked fiatal az 18 míg másnak 37😆.
2020. máj. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
17
2020. máj. 16. 01:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én 17 évesen youtubeot, sorozatokat, filmeket néztem, videojátékoztam és rajzoltam/festettem leginkább.

Durva belegondolni, hogy ez 6 éve volt, de egyébként most is ezt csinálom kb, csak általában kevesebbet, mert kevesebb időm van:D

2020. máj. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

- olvasok

- írok

- filmezek

- fordítok

- itthon edzek

- úszok

- kutyákkal foglalkozom

- külön órákra járok

- ha van lehetőségünk rá, a barátnőimmel a legkülönbözőbb helyekre járunk el (szabadulószoba, bowling, mozi, télen korcsolya, múzeumok, stb.)

- színházba járok

- néha eljárok lovagolni

- családdal túrázunk

- ha tehetem, utazok

19/L

2020. máj. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvasok, rajzolok, festek, videójátékokkal játszok, rájön az ötperc és megpróbálok egyedül megtanulni egy új nyelvet, idegesítem a családtagjaim és barátaim rossz mémekkel, elgondolkozok azon hogy az életem véges és értelmetlen, figurákat festek, kitűzőket gyártok, Youtube videókat nézek, megpróbálom magam rászánni hogy végignézzek egy sorozatot és ne unjam meg harmadik résznél, barkácsolok, zenét hallgatok, random események vagy személyek Wikipiédia oldalát olvasgatom, ha lenne mozi moziba mennék.
2020. máj. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
100%
17 évesen olvastam, énekeltem kórusokban, balettoztam, rajzoltam és íjászkodtam.
2020. máj. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17 évesen ittam és sírtam felváltva. most is ezt szoktam csinálni, csak akkor még voltak barátaim.
2020. máj. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!