Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Petíció! Ki szavaz arra, hogy...

Petíció! Ki szavaz arra, hogy legyen visszaállítva?

Figyelt kérdés
Legalább az adminok is látják a tömeg hangját

2020. máj. 12. 12:28
1 2 3 4
 21/32 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
86%

Az új funkciók (szavazás indítása, toplistás helyezések áttekintése, szintek létrehozása) szerintem jó ötletek. Igazából a design-nal sincs olyan nagy baj szerintem, csak nekem olyan hatást kelt, mintha az oldal egy reset után lenne, és még nem állt helyre teljesen. Az elején frissítgettem is a böngészőt, azt hittem, nálam rossz valami. :D

Meg lehet szokni, bár elég DOS hatást kelt, viszont a színeket tényleg mélyíteni kéne kicsit, mert így vakító.

2020. máj. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
78%
Egyedül az rossz, hogy összefolynak a válaszok. Lehet csak megszokásból volt jobb a régi, de nekem a régi designja sem tetszett. Valamiben ez jobb, valamiben az, szerintem pl a válaszadás könnyebb és gyorsabb most. Sok mindent könnyebben át lehet látni. Meg kell szokni az biztos, szerintem nem rossz ez csak nagyon zavaró, hogy egybefolynak a válaszok.
2020. máj. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
62%
Legyen a régi
2020. máj. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
86%

Vannak részletek, amelyek kiverték nálam is a biztosítékot,


https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..


de a régi küllem már nagyon elavult volt. Esetleg annyi választási lehetőséget még bele lehetne tenni az új küllembe, hogy sötét hátteret, vastagabb szedetet, nagyobb betűkészletet szeretne-e a felhasználó használni vagy sem, - de gyanítom, hogy gyárthatjuk a "petíciókat", - eldöntött kérdéskör válaszába csöppentünk. Jó lenne az is, ha a visszajelzéssel összefüggő adatok hitelesek is lennének!

2020. máj. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
79%
Nem lehet azt sem tudni, hogy milyen szintig lehet eljutni, illetve meddig lehet süllyedni (szankciók nélkül)?
2020. máj. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
86%
Csak legyen èjjeli mód!!!
2020. máj. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
67%
Igy inkább nem is használom.
2020. máj. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
53%
Látok benne logikát, jó volt, hogy változás történt, azonban idő kell hozzá, hogy teljes részletességgel kiismerje az ember az újításokat. Külsőre fura, belsőre jó elgondolásnak tűnik:).
2020. máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
39%
Kiegészíthették volna azzal, hogy mondjuk számítógépen is lehessen emojikat küldeni.
2020. máj. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
70%
Valamelyik kérdésnél ilyen pinkes lilásak a kommentek. Na úgy sokkal jobb, átláthatóbb. Gondolom csak tesztelik, hogy hogyan lenne jó, itt is változott, most minden kék. Jobb, mint full fehéren mindenesetre.
2020. máj. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!