Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez normális? Többi lent

Ez normális? Többi lent

Figyelt kérdés
Nagypapám még októberben ment el :( Nagyon szomorú voltam utánna, de egy idő után azt hittem már feldolgoztam. Mostanában viszont folyamatosan rá gondolok és arra, hogy ő fentről figyel. Nem rég az álmomban is benne volt, sírva keltem fel. Ez normális?
2020. máj. 10. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Én személy szerint úgy gondolom hogy ez teljesen rendben van. Mindenkinek különböző időbe telik a gyász. Nem biztos, hogy teljesen feldolgoztad ami történt, de ezzel nincs is baj. Adj időt magadnak. És ne próbáld meg elnyomni a sírást.
2020. máj. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Részvétem :(

Persze, hogy normális, ez nem valami apróság, amin pát nap alatt túllendül az ember.

Nem véletlenül volt régen az a szokás, hogy a gyász egy évig tartott. Nyilván mindenki másképpen éli meg, meg aztán nem is lehet egy adott pillanatot megjelölni, hogy na, innentől túl vagy rajta, hiszen ez inkább egy folyamat. De azért 1 év a szokás szerint, mert többé-kevésbé ez az az idő, ami alatt a többség annyira feldolgozza, hogy igazán vissza tudjon térni a mindennapi életbe.

2020. máj. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!