Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek meddig kell...

Szerintetek meddig kell maszkot hordani?

Figyelt kérdés
2020. máj. 10. 07:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%
Kérdezd meg Orbán Viktort. Rajta kívül más nem tudja.
2020. máj. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
Amíg haza nem érsz.
2020. máj. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%
Ezt jó volna tudni, mert már idegesítenek! Már ezektől a vacak akasztós maszkoktól fáj a fülem. De ilyen sz.@rt adnak a melóba. Nem kellemes napi 8 órán át hordani plusz még a boltban is. Engem zavar.
2020. máj. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%

Érdekes, a vírus kezdetén nem volt kötelező a maszk, sőt azt nyilatkozták, hogy az egészséges ember ne hordja. Most kevesebb a beteg, de kötelező mindenkinek a maszk.

Logikátlan az egész.

Nekem is tele a hócipőm már ezzel az egész színjátékkal.

2020. máj. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
37%

"Érdekes, a vírus kezdetén nem volt kötelező a maszk, sőt azt nyilatkozták, hogy az egészséges ember ne hordja."


Én mondjuk ilyenre nem emlékszem,azt biztos,hogy mondták;"Akinek növeli a biztonságérzetét,az hordja"

2020. máj. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Én konkrétan emlékszem, Cecília néni szájából többször elhangzott. Más egyéb hülyeségek mellett.
2020. máj. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
Oszt tessék má mondani, kezet meddig kő még mosni?
2020. máj. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem jó, hogy nem lihegnek egymás nyakába az emberek. A munkahelyemen is kötelező. Az irodában nem hordjuk, mert közösen élünk kvázi, ha kimegyünk, vagy valaki bejön és közelebb kell jönnie, akkor igen. Minket tesztelnek is folyamatosan. Számomra evidens, hogyha nem lenne kötelező is, boltban biztosan felvenném, ahogy felvettem addig is, amíg nem volt kötelező. Magamért teszem, nem másért. Egyébként szerintem néhány hét és el lehet hagyni. (A munkahelyi viselés munkahely függő persze.)
2020. máj. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%

"az egészséges ember ne hordja"


Valóban ezt mondták, csak közben ugye kiderült, hogy vannak tünementes fertőzöttek is, akik nem érzik betegnek magukat, viszont attól még fertőznek.

2020. máj. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
48%

Milyen furi, a szezonális influenzakor nem kötelező a maszk, pedig az is cseppfertőzéssel terjed. A lakosság 90%-a nem oltatja be magát, hiába van oltóanyag. Jóval többen halnak meg, nincs ekkora hiszti és pánik.

Szezonális influenzakor is fertőz az, aki hordozó, de nála nincs tünet.


Most minden kötelező és hirtelen fontos lett kezet mosni, maszkot és kesztyűt viselni.


Szóval f..ck logic!

2020. máj. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!