Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek megváltozott a vásárlás...

Nektek megváltozott a vásárlási szokásotok a vírus miatt?

Figyelt kérdés
2020. máj. 8. 11:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ritkábban megyek.
2020. máj. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán.
2020. máj. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálam megcsappant az impulzusvásárlások száma, nem ugrok be a boltba csak úgy, mert épp megkívánok valamit.
2020. máj. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Ugye a plázák, ruhaboltok, stb, ezek most kizárva. Pedig kellene a férjemnek nadrág, atléta, bőrkabát. Majd azt már csak ősszel...

Amit meg tudnék említeni, több epret veszünk. Többet főzök is itthon, tehát több alap élelmiszert veszünk, eddig leginkább kifőzdéből ettünk, ami kb árba nagyon megfelelt nekünk, de most hanyagoljuk.

2020. máj. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hacsak nem számítjuk bele a változásba, hogy azt veszem meg, amit kapok, és nem mindig kapok meg mindent, amit venni akarok.
2020. máj. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt már olyan, hogy a főzést újra kellett terveznem, mert valamilyen alapanyagot nem tudtam megvenni, mert nem volt. Ez változott a korábbihoz képest. Meg az is, hogy mikor vásárolok, mert korlátozottabbak a lehetőségeim. Hogy mennyit költök, mennyit vásárolok, az nem változott, mert otthon is korlátozott a tárolási lehetőségem.
2020. máj. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit. Amit eddig csomagolásmentesen vettem, azt kénytelen vagyok a szupermarketben. Pontosabban kénytelen voltam, mert azóta elindult a csomagolásmentes webshop. Szóval nem igazán változott.

Ezelőtt se voltam shopaholic, szóval nem érdekel, hogy a plázák bezártak

2020. máj. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
2 hetente megyek így többet is veszek.
2020. máj. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%
Nmm is akárhogy! Próbálok olyan ritkán elmenni, amilyen ritkán csak lehet. Mosmán remegő lábakkal lépek be a boltba, és amikor bent is vagyok, akkor is rohanok mint az őrült, hogy nehogy az a sok fertőző, két lábon járó, embernek nevezett valamik megkoronázzanak.
2020. máj. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Rájöttem, hogy nem a fizetésemmel van probléma, hanem velem...
2020. máj. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!