Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bárki! Szereted magad?

Bárki! Szereted magad?

Figyelt kérdés

Régebben gondoltam pár rossz dolgot magamról, de rájöttem, hogy nem igazak ezek. Ma már szeretem magam. Rájöttem, hogy rengeteg szeretnivaló dolog van bennem. A személyiségem.

Hálás vagyok, hogy olyan barátaim vannak, akik ok nélkül csak annyit mondanak rám, hogy cuki vagyok. Nem tűnik nagy dolognak, de jól esik és igazuk is van. :D


Egoistának tűnhetek, de nem vagyok. Őszintén, csak rájöttem, hogy mi az ami jó bennem.


Nektek volt ilyen "felvilágosodás"?



UI: Legyen szép napod. :)


2020. máj. 6. 10:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A külsőmet határozottan nem szeretem, de a belsőmmel egészen meg vagyok békélve. Még ha tudom is magamról, hogy sokszor nehéz eset vagyok, de vannak olyan tulajdonságaim, amit nagyon szeretek magamban.
2020. máj. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én is szeretem magamat mert... az embernek szeretnie kell önmagát.

További szép napot neked is :)

2020. máj. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szeretem magam! Paprikásan!
2020. máj. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Örülök neked. :D

Még tanulom. Egyedülállónak tartom magam, mindenképp nincs még egy ilyen (elb..szott) lény, mint én :D De ez végül is valahol jó dolog. Azt gyűlölöm magamban, hogy minden rossz megjegyzést felveszek, ezek évekig kísértenek, és mások szemével nézem és ezért gyalázom magam folyton. Mindig másoknak akarok tetszeni igazából. Majd egyszer talán jó lesz. Vagy nem hehe :D

2020. máj. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én nem vagyok teljesen megelégedve magammal de ettől még szeretem magam
2020. jún. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!