Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bárki! Szereted magad?

Bárki! Szereted magad?

Figyelt kérdés

Régebben gondoltam pár rossz dolgot magamról, de rájöttem, hogy nem igazak ezek. Ma már szeretem magam. Rájöttem, hogy rengeteg szeretnivaló dolog van bennem. A személyiségem.

Hálás vagyok, hogy olyan barátaim vannak, akik ok nélkül csak annyit mondanak rám, hogy cuki vagyok. Nem tűnik nagy dolognak, de jól esik és igazuk is van. :D


Egoistának tűnhetek, de nem vagyok. Őszintén, csak rájöttem, hogy mi az ami jó bennem.


Nektek volt ilyen "felvilágosodás"?



UI: Legyen szép napod. :)


2020. máj. 6. 10:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert megsértődtem magamra és már fél éve nem beszélek velem. De egy hete úgy döntöttem, hogy kibékülünk és írtam magamnak egy levelet, hogy egy alkalmas helyen találkozzunk és megbeszéljük a dolgot.
2020. máj. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Tudnám szeretni magam, de túl frusztrált vagyok magammal kapcsolatban ahhoz, hogy eljussak odáig.


Túl sok időt vesztegettem el.

2020. máj. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
I LOVE MYSELF!!!! Én úgy világosútam mög, hogy egy szép nyári reggölön húztam főfelé a redőnyt, oszt a szokásosná több napfény csorgott be az ablakon, no hát ebbő következőleg valamicskével több napfény érte a koponyámat, oszt erre hirtelenjében bevillant, hogy hé, hát én egyébként tök f4sza gyerek vagyok, hogy én eddig mé nem így láttam dógot egészen, azt nem is tudom.
2020. máj. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Nagyon sok mindent szeretek magamban, ami miatt azt mondhatNÁM, hogy szeretem magam, de mág barátkozom önmagammal. :D

25 éves vagyok, ez még belefér :D

Leginkább el kell fogadjam lényem azon részeit, amit tudom hogy jobb lenne ha más lenne, de ez vagyok én, nem kell erőltetni a dolgokat, csak hogy megfeleljek a modernkori "basicbitch" trendeknek.

Ha ha pl lenne belőlem még egy, nagyon jó barátnők lennénk, az biztos.

2020. máj. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én is szeretem magam.

Jó embernek tartom magam. Sok jó tulajdonságom van.

Persze nekem is vannak hibáim. De nem olyan jellegűek, amik másoknak ártanának. Nem vagyok gonosz, rosszindulatú, nem bántok másokat.

2020. máj. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem magamat!

De nem vagyok egoistaXD

2020. máj. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Néhányan megnevettetek. :D
2020. máj. 6. 11:42
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Mivel én vagyok a legjobb a világon, tök jó hogy élek. Én ezt gondolom még egy ilyen csoda mint én nincs.
2020. máj. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
62%
Nem szeretem magam, mert rossz vagyok és rossz dolgokat tettem.
2020. máj. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
Nekem az ébredésem pillanatát a boldogságmámor követi mert ma is felkel(het)tem és lehetek a világnak :D nagyon örülök h lehetek nektek és akivel kapcsolatba tudok kerülni annak adhatok vmi maradandó élményt aminek velem nem lesz vége :D
2020. máj. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!