Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A borotvált fej szexi?

A borotvált fej szexi?

Figyelt kérdés

Sziasztok egy ideje borotválom a fejem és jól érzem magam így mégis vannak olyanok akik azt mondják hogy inkább növesszem meg mert előítéletre ad okot másoknak pedig szerintem jól áll és nem nézek ki bűnözőnek szerintem.


Mit csináljak szerintetek?



2020. máj. 4. 15:13
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a fiatal, kopasz férfiakról mindig Xavier professzor ugrik be, amikor fiatal volt:D Ő kicsit furcsán nézett ki, de fejformától is függ, szerintem is jól áll neked.
2020. máj. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Szerintem szexi. Tinikoromban a hosszú hajú rokker srácokra buktam, aztán felnőttem és férjhez mentem egy kopaszhoz 😁

Bár neki közbeszólt a genetika, fiatalon kopaszodott, ezért nullára szoktuk nyírni, nyáron néha le is borotválom a fejét 😃

2020. máj. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
60%

,,Engem is taszít a kopaszság. Annyira szánalmas, amikor a kopaszodók borotválják a fejüket és látszik a körvonal, hogy hol nőne még hajuk..."


Ja vágom, az jobb, mikor van egy lópatkó a feje hátulján meg oldalt, a közepén meg nincs semmi, mint valami szerzetesnek? Vagy mit kellene az ilyen embereknek csinálniuk? Akasszák fel magukat,mert kopaszodnak, vagy mi?

Szerintem sokkal jobban néz ki ha letolják az egészet, mint az, hogy a fejük hátulján 30 centis haj van, a tetején meg sivatag, de ha neked ez jön be, akkor az a te bajod

Amúgy kérdező, szerintem neked jól áll, bár lehet egy kis szakáll dobna rajtad még

2020. máj. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
78%
Egyetértek azokkal akik azt mondják, hogy a haj sokat dob, de a kopaszság nem a világ vége, főleg elnézve a képeid kérdező, mert jóképű vagy mellé. Aki meg ilyeneket mond, hogy undorító, meg hogy mer valaki kopaszodni... 😂 Hát, az forduljon pszichológushoz.
2020. máj. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Nem Atusnak hívnak véletlenül Tinderen? 😂
2020. máj. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
58%
Bár fiú vagyok, de azért leírom a véleményem. Van akinek nagyon jól áll, van akinek nem. Szerintem neked nagyon jól áll! Kopaszodsz? Szerintem inkább legyen valaki full kopasz, mint hogy Lenin-frizkója legyen, mert egy olyan fiataltól kiráz a hideg, idős, öreg embereknél természetesen, nem baj, átlagos. Ha meg nem kopaszodsz, akkor sincs vele szerintem semmi baj, szerintem nyugodtan hagyd csak így! F
2020. jún. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
26, na igen, amúgy a legtöbb esetben aki alapból arcra szép, annak rohadtul mindegy milyen haja van szerintem, persze mindenkinek van stílus ami jobban vagy picit rosszabbul áll, de ha arcra alapból jól nézel ki, akkor attól, hogy kopasz vagy, még nem leszel ronda
2020. jún. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Szerintem nagyon szexi a kopaszság nehogy megnöveszd.(Nekem a barátom borotválja a fejemet már 2 éve és imádjuk)
márc. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!