Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az embernek milyen területeken...

Az embernek milyen területeken kell bizonyìtania, hogy boldognak tartsa magát?

Figyelt kérdés
Én, ha a munka terén boldogulok, meg egy kicsit a magánéletben is, akkor már boldog vagyok. Ti hogy vagytok vele? (20/N)
2020. máj. 2. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor is boldog vagyok ha pisilés közben nem lesz pisis a kezem amikor megrázom.

18f

2020. máj. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bár, azt hiszem, inkább a magánéletet fogom előtèrbe helyezni...
2020. máj. 3. 00:17
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg már sosem érzem majd a gyermeki, őszinte boldogságot, ahhoz túl szr ez a világ.
2020. máj. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ami számára fontos, azon a területen.

Nekem a munka/karrier az elsődleges. Aztán, hogy a keresett pénzből egy olyan ingatlanban tudjam űzni a nem túl pénztárcakímélő hobbimat, ami megfelel az elképzeléseimnek.

2020. máj. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz irányba keresed a boldogságot. Először is a boldogság nem folyamatos, hanem pillanatnyi érzés.

Másodszor pedig nem kell az eléréséhez bizonyítanod sehol, hacsak nem valami sportteljesítmény elérése a célod.

Én pl nagyon boldog tudok lenni, ha kimegyek a természetbe, süt a nap és énekelnek a madarak. Olyankor néha úgy érzem, megszűnik az idő, a munkám, a kötelességek, az elvárások. Nyugalom van és elönt a boldogság. Aztán persze néhány pillanat múlva visszatérek a való életbe.

Kívánom, hogy te is találd meg, ami boldoggá tesz.

2020. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!