Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A koronavírus tényleg örökké...

A koronavírus tényleg örökké létezni fog?

Figyelt kérdés

Sokan írták kommentbe, hogy a koronavírus sosem fog elmúlni, az mindig ott lesz az emberek között, mert az is ugyanúgy elkaphatja, aki már elkapta.


Ez nem pánikkeltés, nem provokatív, csak tényleg érdekel, hog, egy víus, egy járvány tarthat örökké?



2020. máj. 2. 22:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ez a koronavírus már felütötte a fejét 2003-ban is Ázsiában"


Kivéve, hogy az nem ugyanez volt. Ez egy új típus.

2020. máj. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 valaki : ***** válasza:
100%

Szerintem is sokáig maradni fog, de ez a pánik majd elmúlik. Lehet, hogy majd egy 10 év múlva ha valaki beteg lesz, lázas stb. az orvostól totál közönbösen elhangzik a kérdés: Volt már koronás?

Ez a fejvesztett pánikhelyzet szerintem sokkal rosszabb, mint a vírus. Az oké, hogy új és nem ismerjük, de a számokból látszik, hogy nem arról van szó, hogy aki megkapja, az jó eséllyel ott is marad...

Vírus meg mindig is volt, lesz is, lesznek újak, már belegondoltam mi lesz ha egyszer egy nagyon durva vírus kezdi el a munkát... Ha már most ez van.

Szerintem az lenne a legjobb, ha befejeznék ezt a pánikkeltést és ha épp visszatér a vírus, akkor külön felhívnák a figyelmet a higéniára, az idősekre stb.. Influenza idején is halnak meg emberek, ugyan úgy idősek meg krónikus betegek, mégsem csinálnak ilyen cikruszt. Egyébként szerintem ez is lesz, mert még egyszer ezt biztos, hogy nem tudják eljátszani, mert az emberek be fognak pipulni.

Szóval szerintem ilyen lesz a jövő a koronavírussal. Lesz, de már szinte közömbös szóvá válik és egy idő után ez az egész már csak a múlt lesz.

2020. máj. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!