Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért bunkó sok vállalkozó a...

Miért bunkó sok vállalkozó a klienseivel? Nem érdekli a bevétel?

Figyelt kérdés

Sokszor tapasztaltam már hogy különféle vállalkozók lekezelő, bunkó stílusban szolgálták ki a kuncsaftjaikat. Pl a sarki ABC tulajdonosa is így szolgált ki, vagy a másik kisbolt vezetője is lekezelően kommunikál felém. De mondhatnék benzinkutat, fodrászt, vagy bármi mást.

Mit gondol az ilyen ember? Hogy minél bunkóbb annál többet fizet majd a vendég?

Én kinyalnám a seg_gét hogy terjessze jó hírem és máskor is visszajöjjön.

Nem értem.


2020. ápr. 23. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt én is tapasztalom,ugyan ez van ha egy vállalkozóhoz szeretnél menni dolgozni, ugyan ezt csinálják.

Azt hiszik ezek az emberek hogy ők a valakik,el felejtették honnan is jöttek, csak a pénz számít nekik.

2020. ápr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%

Elárulom, hogy a vállalkozó is emberi lény.


Nem tudod pontosan mit élt át aznap és nem ismered a személyiségét.


Az, hogy veled bunkó nem jelenti azt, hogy valami baj lenne veled.


Meg ha probléma van, nem feltétlenűl a másikban kell keresni. Az is lehetséges hogy TE egy kibírhatalan ember vagy és nagy ha rossz kedve van valakinek nem akar veled foglalkozni így bunkó.


Rengeteg oka van annak hogy valaki bunkó (huuu de sokat használom ezt szót :) ) koránt sem biztos hogy azért csinálja, mert nem érdekli őt a vásárlói rétege.


Amúgy csak egy szám vagy. Főleg a benzinkúton és az ABCben amit felhoztál példának. Ott nincs közeli kapcsolat a vásárlóval, mert rajtad kívül még 200 ember megfog jelenni aznap abban a helyiségben.


Az embernek limitált energiája és figyelme van. Lehet pont rád nem jutott.


Szerintem ne általánosíts, ha te azt hiszed jobb vállalkozó lennél. Nyiss ABC-t a másik ABC mellett és mutasd meg, hogy te mennyire jó vagy és a szavaiddal élve "kinyalnád a seggét" minden vásárlónak hogy a jóhíredet terjessze...

2020. ápr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!