Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 20-22 éves lánynak milyen zenét?

20-22 éves lánynak milyen zenét?

Figyelt kérdés

Negyvenes éveimben járó pedagógus vagyok. Egy bentlakásos intézetben dolgozom, ahol van egy enyhén értelmi sérült lány, aki pszichés beteg is. Egyénileg foglalkozom vele, de nagyon nehezen találom hozzá a kulcsot. Azt olvastam, hogy korábban nagyon szerette a zenét, de őt hiába kérdezem, nem mondd semmit, mit hallgatna szívesen.

A korosztályát kérdezem: milyen zenét, együttest, számot lenne érdemes vele hallgatni? (Ne legyen durva zene, inkább ilyen dallamosabbakat írjatok.)

Mit hallgatott ez a korosztály 3-4 éve? (Gondolom, akkoriban ezeket hallgatta ő is. Manapság szerintem semmit.)

Köszi, ha segítesz.


2020. ápr. 23. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem, a Trance tetszene neki.
2020. ápr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Uplifting Trance válogatások(Youtube)


Zen Meditation zenék(Youtube)


Anime Motivational Music(Szintén Youtube)


Előadói szinten, ha nagyon magam alatt vagyok és nincs senki aki megértene, akkor általában Two Steps From Helltől, valamint Ivan Torrentől szoktam hallgatni a számait. Nem tudom, hogy mennyire el terjedt a korosztályában ezek az előadók, de biztos vagyok benne, hogy tetszeni fognak neki egy-kettő felsorolt zenei műfaj számai.


Hozzátenném, hogy nem érdemes mindig a régiekhez visszatérni, ki tudja, hogy milyen érzések jönnek felszínre benne. Néha az új dolgok hoznak pozitív változást az életben.


Remélem segítettem. :)

2020. ápr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem motivációs meg hasonló zenékre gondoltam, hanem könnyűzenére. Konkrét számokra.

De köszi, meghallgatom majd ezeket is.

Állítólag táncolni is szeretett.

Nagyon apatikus, teljesen bezárult. Semennyire nem nyitott új dolgokra. Csak próbálkozom, nem szeretném feladni a dolgot, mert nehéz.

2020. ápr. 23. 22:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem Katy Perryt, Shakirát, Taylor Swiftet hallgathatnál vele, könnyű, vidám pörgős popzene, még az is tudja élvezni aki annyira nem rajongója a popnak
2020. ápr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!