Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti milyen embernek gondoljátok...

Ti milyen embernek gondoljátok magatokat? Szerintetek az emberek mit gondolnak rólatok, milyen emberek vagytok

Figyelt kérdés
Akármilyen aspektusban...
2020. ápr. 22. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Kedves, aranyos. Hasonlóan vélekednek rólam.
2020. ápr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nehéz esetnek és sokszínűnek. Rengeteg dolog érdekel, mindenről van véleményem és érveket is tudok hozni mindenhez, amit állítok. Érzékeny vagyok, nehéz közel kerülni hozzám.

A környezetem mit gondol? Általában azt, amit épp adok. Sokféle társaságban, sokféleképp viselkedek. Van, ahol csak azt látják, hogy vicces vagyok és vannak beteg poénjaim. Ők nem tudják komolyan venni, hogy érzelmes vagyok. 1-2 barátom ismer csak igazán.

2020. ápr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy szerencsétlen nyomoroncnak. A többi ember is pontosan ilyennek lát, azok is, akikkel először találkozunk.
2020. ápr. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jóképű, macsó, izmos, okos, sportos, állatszerető, jó humorérzékű, de még is kedves, megértő, barátságos, türelmes, segítőkész. Ja meg persze szerénynek is.
2020. máj. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!