Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen öregnek lenni?

Milyen öregnek lenni?

Figyelt kérdés
Milyen az èlet 60 felett?
2020. ápr. 17. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Manapság a 60 nem feltétlenül öreg még... l3galábbis életmódban abszolut nem.
2020. ápr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szar. Remélem nem élem meg.
2020. ápr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Szinte ugyanolyan, mint fiatalon. Persze vannak különbségek, de azok alapvetően nem a biológiai vonatkozásoknak tudhatók be. Ilyen pl. hogy egyre nehezebb munkát (állást) találni. Ha az ember meg már nyugdíjas, akkor korlátozottabbak az anyagi lehetőségei és jó esetben is csak magánvállalkozó lehet, ha valaki hajlandó a kényelmét pénzre váltani. A biológiai vonatkozások többnyire a különböző testi gondokban, fájdalmakban jelentkeznek (pl. izületi fájások), kisebb a fizikai terhelhetőség. Persze ezt ellensúlyozza, hogy örömét leli az unokájában, kiélheti hobbiját, egyre több dolgot, történést ismerősként üdvözöl és a felháborító dolgokat sem tartja annyira felháborítónak, mert már találkozott velük párszor. Így aztán, ha kellően széles érdeklődésű, akkor egyre több mindenre tud rácsodálkozni, mint újdonságra.
2020. ápr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat!
2020. ápr. 17. 19:09
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele, hogy ha Madonna, vagy Bruce Willis látszólag jól elvan így 60 felett is, akkor nem lehet annyira rossz. (Remélem, azért több hajam marad, mint Bruce-nak.) :)
2020. ápr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
majd megtudjuk mi is sajnos
2020. ápr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mi, mai huszonévesek nem tudjuk meg, egész egyszerűen olyan szinten egészségtelen az életünk. Hiába tart életben az orvostudomány...


Másrészt túl rég óta békés a világ (nagy része, mert tudom, hogy nem az egész), túl rég nem volt borzalmas járvány (mint a spanyolnátha, pestis), túlnépesedés, környezetszennyezés, népességvándorlás.

Sajnos logikus és már csak statisztikailag is várható valami nagyon durva történés az elkövetkező 5-10-20-30 évben.

2020. ápr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!