Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyerekek nélkül nem lehet...

Gyerekek nélkül nem lehet találkozni?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akinek vannak már gyerekei (5év alattiak..) Szóval régen nagyon jól elvoltunk, most is, csak most akármikor átmegyek alig tudunk beszélni, csak játszás van,vagy gyerek zaj miatt nem is tudunk egymásra figyelni. Pedig néha jó lenne nem játszani menni, vagy ha ö jönne gyerekek nélkül.. De hogyan kérjem ? Nem akarom megbántani.


Kérésem kb csak annyi lenne hogy legalább egy hónapba 1x gyerek nélkül legyünk... beszélgessünk... azt se tudom az már milyen.. Lehet nem is tudnánk miről csak hogy mi van a gyerekekkel


2020. ápr. 15. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
42%

Kezdjük azzal: ki tudja vigyázni a gyerekekre ha ott hagyja őket?

Csak mert most nyilván anyós, após, nagyszülő, szülő nem jöhet szóba.

2020. ápr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kati, melyik nap tudnád megoldani, hogy csak mi ketten menjünk el kávézni, a gyerekek nélkül?
2020. ápr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mennyire 5 év alattiak...? Mert én kb másfél éves korukig nem nagyon tudtam órákra elszabadulni otthonról...

Plusz baromi macerás szittert szerezni, nem elég a barátnővel időpontot egyeztetni, de a férjjel, vagy az anyóssal is. Szóval nem olyan egyszerű, hogy hopp, lelépek.

De mivel lapvetően mindig is volt igényem gyerek nélküli programokra, egyszerűen javaslom, hogy kérdezd meg, nincs-e kedve egy kis felnőtt programra. Ha nagyon élénken tiltakozik, legalább megtudod belőle, hogy az-e a baj, amit írtam, vagy csak neki simán nincs erre igénye.

2020. ápr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!