Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Legyen tizedikesen műszempillám?

Legyen tizedikesen műszempillám?

Figyelt kérdés
Szóval arra gondoltam hogy szeretnék ragasztható szempillát, már utána néztem hogy mi az a ragasztó (amit az úgyis kevés) szempillámat nem tépi stb. Persze nem olyat szeretnék ami nagyon feltűnő hanem valami szolidat... szerintetek gáz ha tizedikesen műszempillám lenne? Sértő kommentek kíméljenek!!!

2020. ápr. 8. 20:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ráérsz később rakatni, ha még akkor is szeretnél. Ne legyen még ilyen fiatalon, a tesi tanár sem fog szépen nézni rád szeptemberben.
2020. ápr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem inkább várj még pár évet, ilyen fiatal lányokon szerintem röhejesen néz ki (akár ragasztható, akár épített).
2020. ápr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én azt mondom ne legyen. Ha a gyakorin kell megkérdezned, akkor ne legyen, majd csak akkor, ha magadnak is el tudod dönteni. Mindenkinek más a prioritás, de lehet most tényleg nem ennek kellene az elsődlegesnek lennie!
2020. ápr. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!