Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valakinek nem...

Van olyan, hogy valakinek nem áll jól egyszerűen a smink vagy csak nem jól csinálták meg neki?

Figyelt kérdés

Nekem valahogy nem tetszik az arcom benne. Próbáltam magamnak is, próbálták mások is nekem és valahogy nem olyan, amilyenre számítottam. Például ha szemhéjtust használok, arra így rálóg a szemöldököm alatti rész és alig látszik belőle valami, meg ha kihúzom a szemem alul is, úgy nézek ki, mint egy kiégett rocker... Próbáltam a rúzst is, az is tök hülyén áll, a szemöldököm kihúzva olyan gonosznak tűnik, mert hülyén nő a szőr és eleve lejjebb van a közepe, mint a két széle... Ráadásul ilyen fakó bézs színem van és minden alapozó túl rózsaszín vagy túl sötét rajtam, szóval ha összedobok valamit, kapásból 20 évvel idősebbnek nézek ki benne.


Ez azért van, mert bénán sminkelek vagy azért, mert egyszerűen vannak, akiknek nem áll jól?


2020. ápr. 6. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak még nem találtad meg a bőrödhöz illő sminkeket, árnyalatokat.
2020. ápr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel. Gyakorolni, kísérletezni.
2020. ápr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Benan sminkelsz. Alapozobol van light beige arnyalat, pl a Catrice-nek, en azt hasznalom, a legvilagosabbat, nincsen rozsaszines hatasa. Szemhejtus nem kotelezo, ha nem all jol. En sem hasznaltam, amig pl dagadt voltam, mert akkor nekem is ralogott a hajas szemoldokom a szememre. Miota lefogytam, nincs ilyen gond, mar jol all a szemhejtus is xD Ruzst en sem hasznalok, mert alapbol pici a szam es a ruzs csak kiemeli, sokkal elonyosebb, ha naturan hagyom, vagy valami semleges arnyalatot hasznalok, vagy csak hidratalot kenek ra. Akkor lenne jo a ruzs, ha meg tudnam rajzolni a szam vonalan tulra a korvonalat, manipulalva igy a formajat, de ehhez nincs eleg kezugyessegem.
2020. ápr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Alapozobol van light beige arnyalat, pl a Catrice-nek" pont azt használom és valahogy nem stimmel, túlságosan hamar beolajosodik. Van a catricenek egy másik alapozója, ami matt (hd liquid coverage), annak az állaga jó lenne, de hagy egy ilyen jellegzetes, rózsaszínes-sárgás színt a bőrömön, túl telített a szíme a szürkésebb bőrömhöz képest. :/

Kövér nem vagyok amúgy, egyszerűen ilyen hülyén néz ki a szemem, mint pl Catherine Zeta Jonesnak, csak mellé szürkés világos színe van, még annyira sem szelíd, mint a barna: [link]

2020. ápr. 6. 16:27
 5/6 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy az alapozónál a porcelain beigeről van szó a második esetben.
2020. ápr. 6. 16:27
 6/6 Metionin ***** válasza:
100%
Csak nem megfelelő cuccokat használsz. Én sminkelek és jól is áll de volt amikor más sminkelt ki pl. általános iskolai tablóra és az borzasztó volt. Narancssárga púder, hullaszínű szájfény, halványsárga szemhéj, mindez a szőke, sápadt, alapból színtelen, kék szemű arcomra :D hiába tiltakoztam, kötelező volt, úgy néztem ki mint valami vízbe fulladt kislány.
2020. ápr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!