Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyes emberek tényleg azt...

Egyes emberek tényleg azt hiszik, hogy karantén alatt nem lesz áram és vízszolgáltatás?

Figyelt kérdés
Láttam itt valamelyik kérdésnél ilyen kommentet. Ezért vásárolják fel a palackozott ásványvizeket is? Nem apokalipszis jön, könyörgöm!
2020. márc. 18. 18:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Az emberek nincsenek igazán tisztában a jogaikkal, nincsenek tisztában a közösség erejével, és a tetejébe sokuknak áldozatmentalitása van, és mivel még pesszimista is, a lehető legrosszabbra számít. Ami ellen amúgy sem tudna mit tenni, kevés akkor már a WC-papír meg az ásványvizes rakat.


Ehelyett azt kellene megnézni, mi történt Kínában, mi történik Olaszországban és Spanyolországban most, mert legrosszabb esetben az lesz itt is.

2020. márc. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mi is voltunk nagyobb tételbe vásárolni mint szoktunk. Mivel minél kevesebbszer akarunk boltba menni. (nem olyan óriásiba)
2020. márc. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mármint nem vettünk olyan sok mindent.
2020. márc. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne víz? 😅
2020. márc. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Megnézhetjük, mi van Olaszországban, de mi van, ha lecseng az egész, és mégsem nyitják ki nálunk a határokat, hanem újra legördül a vasfüggöny.
2020. márc. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#15 Az van, hogy azonnal kivágnak az EU-ból, mert a szabad piacot részben a határok átjárhatósága biztosítja. Akkor viszont gazdasági csőd jön, magyar ezt itthon - és külföldön - senki sem szeretné megtenni.
2020. márc. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Barnabas333 ***** válasza:
Ha már áramról van szó, én a relayban veszem, ha az bezár az nekem ciki...
2020. márc. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Atyaég! Erről még nem hallottam, de elhiszem hogy valaki ettől fél. Talán sok kazasztrófafilmet néznek. Nem mondom hogy nem történhet ék furcsa dolgok, de ahhoz sokkal komolyabb vírus kellene hogy még a vízhálózatot karbantartó emberek is mind megbetegedjenek, sőt egyszerre. Áramkimaradás eddig is volt ahol lakok, így alapból ki van készítve a szobába az elemlámpa. A sok rendőrt nem bánom mert legalább nem fogok félni, hogy betör valaki a házamba bár nem ezért lesznek. Katonák? A káosz eléghamar ki tud alakulni, higgyétek el. Ezt meg kell előzni. Ha kellenek katonák hát kellenek.

Mi is bevásároltunk de nem azért mert félek hogy jön az apokalipszis, hanem mert egyszerűen nem akarok naponta boltba járni növelve az esélyét hogy elkapok valamit. Férjem súlyos asztmás, nem akarom megkockáztatni. Most kb hetente megyünk olyanért ami romlandó, és nem tudjuk a fagyasztóba rakni.

Férjem pedig attól tartott hogy az áruellátás fog akadozni és van ami hiánycikk lesz. Meglátjuk. De beigazolódni látszik a másik félelme hogy drágaság lesz. Már 1 hete sok árut dupla áron vettem.

2020. márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!