Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyes emberek tényleg azt...

Egyes emberek tényleg azt hiszik, hogy karantén alatt nem lesz áram és vízszolgáltatás?

Figyelt kérdés
Láttam itt valamelyik kérdésnél ilyen kommentet. Ezért vásárolják fel a palackozott ásványvizeket is? Nem apokalipszis jön, könyörgöm!
2020. márc. 18. 18:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Bármit írsz, én vettem egy generátort, és ráállítottam a WC papír halomra.
2020. márc. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1: :D
2020. márc. 18. 19:08
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy feleslegesen gerjesztenek emberek nemkívánatos feszültségeket, már nem a túlélési ösztönt, hanem a szimpla rosszindulatú emberi hülyeséget meríti ki. Én azért vettem 20 zsugor ásványvizet, hogy le tudjak este zuhanyozni! Komolyan mondom, nem normálisak az emberek!
2020. márc. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Én hiszem ezt, de én mindig a legrosszabbtól félek. Fogalmam sincs, mi fog történni, mivel nincs ilyenben tapasztalatom, ezért a legrosszabbat képzelem el.
2020. márc. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ja, de nem vásárolok emiatt. Nem tudok annyi ásványvizet venni.
2020. márc. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Akkor most mondok valamit.. mi nem vásároltunk be SEMMIBŐL.. :D sőt, ugyan az a napi rendem mint ami eddig is volt! Ha meg nagyon kell valami a boltból akkor itt van gyalog 5 percre a kisbolt oda megyek nyitásra. A Tesco 20 perc.
2020. márc. 19. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%

Oké, most már attól félek, hogy katonák lesznek mindenhol, és simán lelőnek, és ez remek alkalom, hogy Észak-Koreát csináljanak belőlünk.


Direkt elzárják a netet, áramot, vizet. Most emiatt parázok.

2020. márc. 19. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ami a katonákat illeti: pontosan azért vezénylik ki őket az utcára, hogy ellenőrzött mederben tartsák az öntörvényű, nyerészkedő, aljas, erőszakos emberi megnyilvánulásokat, jelentősebb katasztrófák megelőzésében, szervezett kezelésének lefolyásában segítsenek a rendőrségnek. Tovább megyek: KÖTELESSÉGÜK megtagadni a népellenes parancsot!
2020. márc. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

7: Kínában és Olaszországban sem zárták el. Sőt, Kínában eléggé fellendültek az online vásárolgatások.


A helyzet az, hogy az emberek döntő többsége a hollywoodi katasztrófa- és világvégefilmekből indul ki.

2020. márc. 19. 09:17
 10/18 anonim ***** válasza:

Én is, hisz nem nagyon van más. Meg mások véleménye. Cikkek alatt véleményeket is olvasok, hogy mások hogy látják, és mindenhol az van, hogy "ezerszer rosszabb lesz".


Simán látom, hogy betörnek a lakásomba, lefoglalják, mert miért ne, katona nem enged el a gyógyszertárba, csak ha megerőszakolhat... ezektől qrvára parázok, mert mindenki mást mond, ami azzal egyenlő, hogy senki nem mond semmit. Bizonytalanság van, alapból is szorongós vagyok, próbálom lefoglalni magam, de akkor meg félek, lemaradok fontos hírekről is.

2020. márc. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!