Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van okom az aggodalomra?

Van okom az aggodalomra?

Figyelt kérdés

Sokáig nem dohányoztam és az ismerőseim körül kialakult egy hiedelem, hogy nem dohányzok.

Ez mostanra megváltozott és kb 3 éve dohányzok.

Utcán nem nagyon akartam, nehogy összetalálkozzak egyik ismerősömmel, aki úgy megharagudjon, hogy soha nem áll többet velem szóba (kb az összes ismerősöm antidohányos).

Továbbá nekem a dohányos lányok jönnek be, nemdohányos lánnyal szóba sem állok, csak kicsit cikinek tartom, amikor ő dohányzik én nem, pedig én is akarok, csak aggódok az ismerőseim haragjától meg attól, hogy az egész város rólam fog beszélni.

Nagy bűnnek számít ez, dohányozhatok utcán dohányos emberekkel és lehetek önmagam?

Nem kell emiatt örökre rabságban élnem és megfelelnek az ismerőseim elvárásainak?


2020. márc. 3. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs okod.
2020. márc. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi haver, király vagy.
2020. márc. 3. 14:11
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Soha, de tényleg soha nem fogsz mindenkinek megfelelni. De komolyan, miért akarnál? Mégis kit érdekel, hogy valami huszadrangó ismerős mit gondol? Ez csak akkor befolyásolja az életed, ha hagyod. De miért is hagynád, hogy olyanok befolyásoljanak, akik mellett nem lehetsz önmagad?

Ez tök független a dohányzás témától, minden másra is igaz. Ha valaha boldog akarsz lenni az életben, akkor megszabadulsz minden megfelelési kényszertől.

2020. márc. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Király vagy, ott vagy a szeren.
2020. márc. 3. 15:38
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Dohányozz. A te döntésed, hogy cseszed szét az életed és egészséged.
2020. márc. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerőseid önmagadért szeressenek és ne azért, hogy dohányzole vagy sem. Emiatt felesleges aggódni. Ha valaki ezért nem szeret, az ő baja.
2020. márc. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Korrekt
2020. márc. 3. 18:48
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Mit foglalkozol másokkal? Ha valaki azért nem áll szóba veled mert dohányzol (hacsak nem a képébe fújod a füstöt) akkor azzal nem érdemes foglalkozni. Pont ilyen vagy te is nem zavar? "nekem a dohányos lányok jönnek be, nemdohányos lánnyal szóba sem állok" Pedig bocs, de ha valaki azért nem áll veled szóba, mert állandóan büdös füstszagú a ruhád és a szád, az inkább érthető mint fordítva. Lehet hogy ez az egész para azért van mert te vagy ilyen és az ismerőseid max megjegyeznék, hogy nem is tudták, hogy dohányzol és kész.
2020. márc. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!