Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudhatnám meg, hogy mi...

Hogyan tudhatnám meg, hogy mi hasznom van?

Figyelt kérdés

Egy cinikus, öngyalázó, humorosnak látszódni akaró buta srác vagyok. Se ideológiám, se véleményem sincs már, mert kiábrándultam mindenből, annyi az előnyöm, hogy nem cigizek, nem iszom alkoholt és soha nem vagyok bunkó, ám mindentől megijedek, pl. tegnap közel voltam egy cicushoz ( nincs cicám, de élek-halok értük) a cica kinyitotta a száját én meg futni készültem hírtelen.

Vallással próbálkoztam, de nem jött össze egyik sem ( hit gy, katolikus, iszlám, buddhizmus, zsidó) sokat kellett volna olvasni és inkább hagytam, nem szeretek olvasni sem, soha nem olvastam el egy könyvet sem.


De nem tudom magam annyira utálni, hogy kárt tegyek magamba, holott adott lenne, mert nem vagyok hasznos tagja a társadalomnak, nem is dolgozok, gyárba sem feleltem meg az igényeknek..


Párkapcsolatom sem volt soha, teherként tekintek magamra (logikus mert 135 kg vagyok:) ).


Plusz még egy jó tulajdonság, hogy nem háborodok fel semmin és nem kiabálok ( mert lányos hangom van és komolytalan megjelenésem).


21 éves vagyok


2020. febr. 21. 01:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miből élsz? Valami bevételednek muszáj lennie! Tanulj valamit, ami érdekel. Járjál művházas programokra, konditerembe, nyilván van olyan gyakorlat, amit ebben a súlycsoportban is lehet űzni. Vagy valami sportot, mondjuk birkózást. Olvassál az interneten cikkeket, nem kell könyvet. Főzzél, csak lehetőleg ne te edd meg az egészet, hanem add valakinek, rokonoknak, hajléktalanoknak. Tartsál macskát, jót tesz a léleknek.
2020. febr. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Amig nem olvastam el a 135 kg-ot,addig azt hittem,h minden energiadat a sportba meg kondizasba fekteted.


Igazabol ezek nem lennenek problemak,ha helyes,minimum 180 cm 70 kg szalkasra kigyurt fiu lennel. Akkor lanyos hanggal es macskaktol bef.sosan munkanelkulikent is csungnenek rajtad a nok.

N

2020. febr. 21. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még hogy soha nem olvasol. Kamuuuu :D
2020. febr. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mintha magamat írtad volna le 8 évvel ezelőtt, mondjuk annyi különbséggel, hogy én nem ilyedtem meg egy macskától.


Nekem onnan fordult meg az életem, hogy szerelmi bánatos lettem (igénytelen 135 kg-os testel ne várj semmi jót szerelembem), el kezdtem fogyózni, le is ment a súly 80 kg-ra egy fél év alatt. A párommal összejöttünk, a kapcsolat azóta is tart, találtam munkát, nőtt az önbizalmam, lettek új barátaim, már nem vagyok zárkózott. Így visszatekintve mintha egy tündérmesét írtam volna le, pedig így történt.


Tudnod kell, hogy mi az, ami visszatart, amitől ilyen vagy és orvosolnod kell azt.

2020. febr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!