Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit ajánlotok? Mit tegyek?

Ti mit ajánlotok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy barátom aki lány, nagyon jóban vagyunk, de mostanában a kora ellenére (ő13) elkezdett energiaitalozni (minden egyes nap legalább egyet megiszik). Néha még sört is lop a szüleitől. Azt is mondta nekem, ha tehetné még cigit is rendelne valahogy. Elvileg meg tudja oldani és nagyon aggódom miatta. Ez az egész két hete kezdődött, előtte nem csinált ilyesmiket. Lehet valami miatt teszi, ezt nem tudom, majd megpróbálom kideríteni. Viszont, nem tudom mit tegyek. Egyáltalán tehetek ez ellen valamit? Vagy hagyjam a fenébe majd megoldja?

#energiaital #sör #roncsolja magát
2020. febr. 8. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a szüleinek. Az ö gyerekük nem a tied.
2020. febr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak egy baj van ezzel... a szüleivel mocskosul rossz a kapcsolata, az anyja miatt. Én is tapasztaltam, hogy túlságosan is belekontárkodik az életébe, nem törődik az érzéseivel meg ilyenek... (most így belegondolva, lehet emiatt csinálja). És félek, hogy csak még rosszabb lenne a kapcsolatuk, amit nem bocsátanék meg magamnak. Valami más ötlet esetleg? Azért köszi, hogy elmondtad a válaszod^^
2020. febr. 8. 17:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szolj felnöttnek. Tanar gyamügy vagy akire felnez.

Gyereken felnött tud segiteni

2020. febr. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Megadtad a választ...belépett a kamaszkora és a figyelmetlen szülei ellen lázad, fogadoke zeket tiltják neki....sima tini szokásos szar szülőkkel, jó ha van kire támaszkodnia, emg meg lehetne vele beszélni, hogy nem azzal tud a szülei ellen menni ha elbassza szervezetét, esetleg összehozni valami huszonévessel aki hasonlóképpen lázadt és most nemb írja lerakni azt a hülye cigit...elég sok iylen van.
2020. febr. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!