Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tanulhatnék meg varrni?

Hogy tanulhatnék meg varrni?

Figyelt kérdés
Sosem varrtam, maximum kézzel, de régóta szeretnék megtanulni. Tanfolyamra nem feltétlenül szeretnék menni, inkább magam tanulnám meg. Hogyan kéne neki kezdenem? Esetleg tudtok ajánlani könyveket, youtube csatornákat amik jók?

2020. febr. 6. 14:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem beleírni a kérdésbe, hogy van egy újabb típusú singer varrógépem.
2020. febr. 6. 14:28
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
csak el kell kezdeni gyakorolni. én 18. szülinapomra kaptam egyet, nagynéném kb fél üra alatt megmutatta a legfontosabb dolgokat, hogy kell befűzni a cérnát alul, felül, hogy kell tűt cserélni, hogy kell orsóra cérnát varázsolni, hol kell a szálerősséget állítani, öltéshosszt beállítani, és ennyi. minden másra magamtól jöttem rá, vagy a használati útmutatóból (pl hogy kell olajozni). az összes többi csak gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás. évekkel később jöttem csak rá, hogy youtubeon is lehet nézni a témában videókat. coolirpa és annika victoria pl nagyon jók
2020. febr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg Luke Haynes weboldalát, nagyon-nagyon inspiráló!
2020. febr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Net, de van több varrószakkör lehetőség is az egyes városokban.
2020. febr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez jo sok sikert
2020. ápr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!