Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azert munkamàniàs mert szingli...

Azert munkamàniàs mert szingli, vagy azert szingli mert munkamàniàs? 30 pluszos ferfiak?

Figyelt kérdés

Szerintetek ha egy 30 pluszos ferfi jokepu penze is van, minden rendben vele akkor miert szingli?


Van egy ismerosom es sokat dolgozik, otthon sincs soha ő szingli, elgondolkoztam rajta hogy azert lett ilyen mert szingli, vagy azert szingli mert inkabb dolgozik es marad munkamanias tipus?!

Nem tudom erdemes lenne e vele kezdeni mert ahogy elnezem mindig dolgozik, reggel 5 tol hajnalb1 ig meg sem àll.


2020. febr. 5. 16:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg neki nem tetszel annyira.
2020. febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem inkább azért munkamániás, mert szingli. Mit tenne mást? AZ egyik ismerősöm is megmondta, hogy az ember unalmában hal meg. 3 állása volt.
2020. febr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!