Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen jövőnk lesz igy a...

Milyen jövőnk lesz igy a februári nyárban? Hogyan élnek majd az unokáink?

Figyelt kérdés
Utóbbi 7 évben felirtam hány napos hó volt,14 - től minden évben kevesebb,tavaly már csak 9 napos.egy esésből.itt délen. A kamaszok se tudják már hogy régen hónapokig tartott és méteres. Számítottam rá hogy idén el is marad,de arra nem hogy puloverben melegem lesz az udvaron.a február a leghidegebb hónap,meddig lesznek a nyarak túlélhetőek? Már minden évben pulcsiban vagyok novemberben is,októberben pólóban ami szintén nem normális. Ez nem igazán érdekli az embereket,pedig most szeretnék gyerekeket vállalni,de már féltem őket. A fogyasztásról nem is beszélve. Hülyeség az embereket hibáztatni,meg ne vegyél szatyrot meg ilyen hülyeségek,egész cégeket gyárakat kéne beszüntetni meg autókat,csak igy csomóan most halnának meg,igy viszont majd az unokáink. Mire számitsunk? Mi lesz a jövőnk tudja valaki?
2020. febr. 2. 13:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Kezdésnek a gleccser olvadása pusztít el? A mérgezés és vízhiány?
2020. febr. 2. 13:58
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Kezdésnek víz alá kerülnek nagyvárosok, mondjuk nem Magyarországon. A migráció már most is sok gondot okoz, és még el sem kezdődött igazán. Minden drágulni fog, és a nyarak elviselhetetlenek lesznek. A mostani kisgyerekek már belekóstolnak 30 éven belül a MadMax életérzésbe, amikor a vízért megy a küzdelem, sivatagban motorozás, stb. Munkanélküliség, lázongások várhatóak világszerte. Unokákban nem gondolkodnék.
2020. febr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen egyértelmü probléma ez de egyben egy természetes folyamat is amit az ember felgyorsít. De alapból a Föld története egymást követő lehülések és felmelegedések váltakozása. Pl amikor még mindenhol aktív vulkánok boritották a Földet akkor azok nyomták teli a légkört CO-val, ami ugye üvegházhatást okozott és felmelegedést. Majd ez a CO savaseső formájában elnyelődött a sziklákban és lehült az idő, mindent jég borított ami vissza is verte a napsugárzást, aztán megint felszínre kerültek a vulkánok és kezdődik előről. Most a vulkánok helyett mi nyomjuk a levegőbe a CO-t és az előző jégkorszakból megmaradt jég egyre gyorsabban olvad. Igen, mi fokozzuk de alapból természetes folyamat. Lesznek víz alá került és a forróságtól lakhatatlan részek. De egy idő után már nem lesz olyan ember aki emlékszik a méteres hóra meg a szánkózásra és ha majd jön az újabb jégkorszak akkor azért fognak panaszkodni hogy "bezzeg a mi időnkben télen is 40fok volt, nem kellett kabát." De ez sokezer éves folyamat
2020. febr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

Őszinte leszek,ennek a világnak már így is úgy is vége lesz,maximum csak lasítani tudjuk a folyamatot,ha ki halnak az emberek maximum akkor lesz jobb hely a föld, mi emberek tesszük tönkre, rombolunk, pusztítunk,mérgezünk stb..

Nem lesz könnyű az élet,már most is látszik mi folyik a világ körül ha még 50 évet ki bír a világ annak én már nagyon fogok örülni.

2020. febr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
27%

game over van.

remélem az emberiség fele kipusztul mostanában

és csak a vegánok és halevők maradnak, ami fenntartható-

nem véletlenül pedzegették mára témát az Bosszúállókban sem

Thanos karakterével. Gáz van.

2020. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudná bárki is, hogy mi lesz a jövőben? Arra emlékszem, hogy 2006 decemberében is 20 fok volt kb, akkor sem volt tél. Nem új dolog ez sajnos.


A nyarak borzalmasak, de szintén emlékszem olyan melegre, hogy árnyékban égetett a levegő tizenéve.


Újabban én inkább azt figyeltem meg, hogy párás a levegő ilyenkor, nehezen lehet levegőt venni. Régebben hiába volt 40 fok, nem fulladozott az ember, újabban meg igen. Az éjszakák ráadásul hidegek (este pulcsiban is sokszor fáztam a kertben nyáron), régen meg éjszaka is meleg volt.

2020. febr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!