Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha 10 évet visszamehetnél...

Ha 10 évet visszamehetnél miket tennél és miket nem?

Figyelt kérdés
Hány éves vagy most?... ,ha visszakapnál 10 évet hogyan töltenéd inkább,és mi az ami felesleges volt és ugy érzed elmentek az éveid? ...... 30 éves nő vagyok. ..Rengeteg emberrel beszéltem hülye társkeresőkön a végén egyikből se lett semmi.évek mentek rá.......sokat tanultam amivel semmit nem kezdek időm pénzem ráment,inkább végig dolgoztam volna helyette,ott ahol sokat kereshetek.külföldön vagy pest,győr környékén,már rég gyüjtöttem volna házravalóra,helyette most kezdek,hitelt is csak most vehetek fel,.......mindig kerestem a barátokat,rokonokat,erőltettem a találkozásokat,de ők nem,szivességeket vagy pénzt adtam nekik,de ha nekem van bajom senkit nem érdekel.meghalt az anyám vagy írom eltört a lábam,odavetik hogy sajnálom,és ennyi.mindenki saját családjával foglalkozik nekem nem volt.....sztem most is fél év mulva se keresnének élek- e még.....helyette is inkább sok pénzt kerestem volna külföldön stb..... Aztán lett férjem gyerekem,5 éves,de még sokáig egyke lesz,még dolgoznom kell,megbántam hogy nem gyorsan kétszer szültem,szerintem eggyel nehezebb,és sajnálom is mert én egyke vagyok,........leköltöztünk vidékre azt is bánom,törekednék hogy megtartsuk a városban a lakást,albérletet nem feladni,végig fundamentát fizetni,meg megvenni( most már duplaannyi ) .......bánom is meg nem is hogy 3 évet otthon voltam gyerekkel.nekem rossz volt,őt sajnáltam volna felkelteni reggelente. Írj.ami eszedbe jut.
2020. febr. 1. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kellene 10 ev de egy pàr


Ott csesztem el hogy külföldröl(egy minden tekintetben szuper munkahelyröl) hazajöttem a baratom miatt mert hàzassagot igert meg közös hàzra gyüjtöttünk, közben meg ahogy egyre jobb lett a karrierje (amely munkat en talàltam neki!)egyre nagyobb lett az arca, elkezdett azzal dobalozni hogy azert segitek neki mert aranyàso vagyok(miközben en is epitettem a karrierem es amugy nalam a csalad azt jelenti hogy egymast segitjük nincs en meg te hanem "MI" van), aztan teljesen elszàllt a fizetésétöl kidobott es a részéböl amit hàzra gyüjtöttünk neki hirtelen hajo meg kocsi kellett meg persze uj nö.


Azota ugye az itthoni karrierem nem dobom csak ugy el, nem tudok visszamenni igy.

De ha nem hagytam volna ott külföldöt màr tuti biztos lenne sajàt hàzam meg talàn IGAZI baràtom kint.


Es ugye ilyenkor van az hogy senkit nem okolhatok a törtèntekèrt mert az en döntesem volt hazajönni meg etc szoval még azzal is nekem kell megbirkoznom hogy tulajdonkeppen az exem nem is hibaztathato mert ÉN voltam a hülye.


Kettètörtem a sajàt életem magyaràn.


Mondtam is neki ha tudtam volna elöre hogy vége lesz (es valojaban nem is komoly a kapcsolat),akkor bele sem kezdtem volna.

Erre ö azt mondta ha tudta volna hogy vége lesz ö akkor is belement volna. (Azaz Ö igyis kapott pluszt a kapcsolattol mert Mellettem ö èpült!en meg ugy erzem ki lettem hasznàlva. Nem egy ilyen kapcsolatom volt hogy mellettem kivirul a màsik hàla nekem, mert nekem egy kapcsolat egymas tamogatasa, együttes erövel haladni, aztan kidob, mint egy elhasznàlt rongyot és ugye fogadjam el, nem ö a hibas soha, hanem ÉN voltam a hülye Mindig!)

2020. febr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szoval nàlunk az "együtt joban rosszban"résznél bukott el a dolog hogy hirtelen a joban màr nem kellettem. Tényleg a penz es hatalom mutatja meg milyen is az ember valojaban.
2020. febr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Hmmm mit bánok? Hogy orvosi egyetem alatt inkább a tanulásra koncentráltam és nem a bulizásra. Egy-két év csúszás nem számított volna, és ígyse-úgyse becsülnek meg minket, lehetett volna ennek megfelelően tanulni. Azt is bánom, hogy egy igazi, kedves, aranyos barátnőt kerestem (ami nem lett), ahelyett, hogy minden csajszit megdugtam meg kihasználtam volna akivel erre egy kicsi esély is kínálkozott volna.

A mai világ a gátlástalan hedonistáknak kedvez, bánom, hogy nem kezdtem el korábban úszni az árral.


30F

2020. febr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Munkahelyen elszalaszottam pár penzszerzesi lehetőséget, konkrétan 3 év alatt egy lakásra való összegről van szó.

Ha 15 öt mehetnek vissza akkor jobb helyen vennék házat.

2020. febr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A hibás gondolkodásomon 100-al változtatnék, hogy minden jobb legyen körülöttem, mint most, ami van. /37F/
2020. febr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pont 10 éve érettségiztem, mai fejjel már biztos nem arra az egyetemre jelentkeztem volna, ahova. Sok évem elment rá fölöslegesen, végül otthagytam. És nemcsak időben, de pénzben is jó nagy pazarlás volt az egész.

Az is biztos, hogy jóval kevesebb időt és energiát fecsérelnék néhány emberre, akik, mint utóbb kiderült, nem érdemelték meg. Meg ha előre tudom, hogy ennyire brutális ingatlanárak lesznek Pesten, jó előre elkezdtem volna gyűjtögetni, hogy legalább önerőm legyen egy nyomorult lakáshoz. Per pillanat erre semmi esélyt nem látok már...

2020. febr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem szívesen élném újra az elmúlt 10 évet. Nagy változtatást nem csinálnék, max kihagynék pár felesleges embert az életemből, de igazából az se érné meg, hogy újra éljek mindent. Már előre szeretnék haladni az életben.


24/F

2020. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!