Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 3műszakos gyári meló mellett...

3műszakos gyári meló mellett hogyan tennéd le az érettségit?

Figyelt kérdés
Nem igazán értek hozzá,gondolom van esti,meg levelezős,vagy ez ugyanaz,nem tudom.Van ,ha van esetleg ingyenes,de szerintem fizetni kell érte már sok helyen.Annyi szabim nincs hogy pl. esténként eljárjak,vagy nem tudom.Nem értem az egészet,mert nem tudom hogy tudom ezt összeegyeztetni a 3 műszakkal.Egyébként 39 éves vagyok,tudom hogy lehet már kicsit késő,de szeretném megcsinálni,mert sok mindennek ez az alapja.Csak szakmunkás bizonyítványom van.
2020. jan. 29. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szakmát csinálok 2 műszak mellett. Nálunk nem probléma ha a munka miatt kimaradunk.
2020. jan. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az estik nem lennének jók, mert bár ingyenes, de délután 3 körül kezdődnek, levelezős érettségi letétel van, amennyiben pesti vagy, arról az iskoláról sokat nem tudok viszont.
2020. jan. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Székesfehérvári vagyok.
2020. jan. 29. 19:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom rugalmasak az oktatásban is ha tanulsz meg a munkahelyen is érdemes érdeklődni, mert lehet támogatnak ebben és kapsz rá szabit.


[link] pl az itt lévő telefonszámot én felhívnám a helyedben, tuti pontosabb infót tudnak adni.

2020. jan. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég rugalmasak, másrészt ne stresszelj rá, full laza az egész. Nem kell ott lenni minden oktatáson.


Érettségi vizsgához pedig ezt tudom ajánlani:


Irodalom:

Válaszd a műelemzést!

Ehhez van a doksi.hun egy 40 kérdésből álló lista, aztán ha ezekre a kérdésekre válaszolsz, össze fog állni az egész.

Nem nehéz kérdésre kell válaszolni, kb ilyenek hogy ki írta a művet, mikor, ki a főszereplő stb. Ezek mind ott lesznek a lapon, szal nem tudod elrontani, meg ha kb csak vagy 10-15 kérdésre válaszolsz, már megvan a kettes.

Szóbeli tételsort kérsz a tanártól. Azt meg kell tanulni, nincs mese, de ott is elég kb egy 4-5 gondolatot bemagolni és már kettes.


Matek:

Itt csak írásbeli van, ahhoz a Mateking oldalt tudom ajánlani, ott szépen elmagyaráznak mindent, egy kettes abból simán.


Történelem:


Itt megint be kell magolni az X tételt, szintén kell vagy 5 gondolat, sima ügy.


Angol


Raraxy nevű program van telefonra, elég jól magyaráz.


A választott tantárgy pedig az informatika legyen.

Otthon ezt is tudod gyakorolni, Word, Excel, Powerpoint és megvan a kettes.

Sőt, elég a Word és megvan a kettes.

2020. jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat,de tényleg nagyon :)
2020. jan. 30. 20:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!