Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is "bepunnyad" a vizsgaidő...

Más is "bepunnyad" a vizsgaidőszak alatt?

Figyelt kérdés
December 13-án ért véget a szorgalmi időszakom és azóta átalakultam egy kanapévá vagy babzsákfotellé vagy nem tudom :D Tanultam, vizsgáztam és ennyi. Január 10-én végeztem is a vizsgáimmal és azóta is ugyanez megy. Kb. azt érzem, hogy semmi erőm és kedvem nincsen semmihez, minden lépésbe bele akarok halni, csak fekszem, eszek, netezek, egy-két emberrel beszélgetek, de nem megyek sehová és nem is csinálok semmit sem.
2020. jan. 27. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Detto, csak nekem még 2 vizsgám lesz.
2020. jan. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
41%

Január elején volt a vizsgám, azóta nem csináltam semmi hasznosat. Na jó, angolt azért tanultam. :D

Merre laksz kérdező? :)

2020. jan. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Babzsákfotel, lol :D

Én is így vagyok amúgy, azzal a különbséggel, hogy még nekem is lesz 2 vizsgám, pont 2 nehezebb tantárgyból...Szóval az elmúlt pár napban elég sokat tanultam rájuk (mármint magamhoz képest), de amúgy a vizsgaidőszak többi részében én is csak döglöttem egész nap.

2020. jan. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez. Végeztem, pár napig jó volt a semmittevés de most már kezd depresszióba kergetni, szõrnyû. Várom, hogy történjen már végre valami
2020. jan. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dettó. December 13-án végeztem én is, és nem volt egy vizsgám se, mert amiből lett volna abból nem kaptam aláírást. Szóval azóta csak punnyadok, fekszek és nem csinálok semmit. Semmi erőm nem volt munka után nézni, pedig megígértem magamnak és szüleimnek, hogy nem leszek naplopó, mégis az lettem.
2020. jan. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!