Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vékony testalkatúnak számítok...

Vékony testalkatúnak számítok nagyon?

Figyelt kérdés

188 cm magas vagyok, és kb 72-74 kiló. Ez nagyon vékony? Van olyan lány aki vonzónak találna engem?

Sportolok de nehezen tudok hízni/izmosodni.


2020. jan. 23. 17:04
 1/8 anonim válasza:
40%
Nagyon vékony
2020. jan. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A barátom pont ilyen volt mikor megismerkedtem vele.Mindenki szerint nagyon vékony volt,de nekem bejött,igaz akkor én is nagyon vékony voltam.Most ,3 év után felszedett 5 kg-t,de szinte minden nap óriás kebabot eszik vagy pizzát,és ha stresszesebb a munkája,azonnal lemegy 76-ra...Ha szálkás vagy,kockás a hasad,és arámyos vagy,abszolut nincs okod aggodalomra.
2020. jan. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
12%
Hogy lenne már túl vékony ? 70 kg a férfi átlag!
2020. jan. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

3-as!


Ez egy női test, majdnem 190-cm-es magassággal! Ha 80 kg lenne sem tartozna molett kategóriába.


A férfi átlag meg nem 70, hanem minimum 75.


(Ugye ne felejtsük el, hogy mindkét nemnél fontos az alkat is, meg hogy ennyiből mennyi az izom...)

2020. jan. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Fú engem is folyton cikiztek, hogy milyen vékony, meg milyen fehér vagyok, ezért elkezdtem edzeni, meg zabálni.(napozni mondjuk nem mert utálom a napot..) Vmennyire izmos lettem, felmentem 74kg ra.


Aztán rájöttem, h mindenki kapja be, nem akarok edzeni, zabálni meg főleg nem, újra elkezdtem normálisan élni, és pár hónap múlva már 65kg lettem (182cm)


Valakit taszítanak a vékony csávók, valakinek meg tetszik. Én találkoztam olyan lánnyal is, akinek nem tetszenek az izmos emberek.

2020. jan. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyébként meg a vonzóság sztem mindkét nemnél az arc függvénye elsősorban. Lehetsz vékony is, dagadt is, ha szép vagy, vagy kva okos esetleg.


Pl ott van Vincent Cassel, vagy Hugh Laurie. Mindketten vékonyak, és mindenki meg akarja őket dgni.

De hogy mondjak olyanokat is, akik a vékonyságuk mellé, még alacsonyak is: Kurt Cobain, John Frusciante.


szaal, tényleg nem ezen fog múlni az életed. Meg akár még olyanokat is fel tudnék sorolni, akik rondák, mégis előbb járnék velük hetero férfiként, mint sok nővel.

2020. jan. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

" Én találkoztam olyan lánnyal is, akinek nem tetszenek az izmos emberek."


Jelen! csak, hogy bizonyítsam, tényleg igaza van a kommentelőnek. 157 cm vagyok és vékony (persze nem csont sovány). Nem érezném jól magam egy izompacsirta párjaként.

2020. jan. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csakis vékony és magas pasik jöttek be mindig, szóval don't worry! :)
2020. febr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!