Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Annyira lenézendő ember...

Annyira lenézendő ember vagyok, hogy csak belém rúgni tudni?

Figyelt kérdés
Azért írtam ide, mert reméltem hogy normális válaszokat fogok kapni. Sose voltam népszerű sehol sem sajnos. Sose voltam középpontban. Régen még az osztálytársaim csúfolódását felfogtam annak, hogy nem a megfelelő emberekkel kerültem össze, de már hogy felnőtt vagy, nem tudom mit gondoljak. Mert felnőtt emberként se működnek az emberi kapcsolataim, még a párkapcsolatok sem. Pedig mindig is reméltem hogy hátha felnőttként legalább egy férfi elfog fogadni, és szeretni, de nem össze. A volt osztálytársaimat szeretik, van még gyerekük is már, akik kigúnyoltak. Én meg, mint gyerekkoromban most is csak egy lúzer, szerencsétlen vagyok. Sőt még a férfiak akikkel jártam se szerettek, úgy éreztem mint ha csak kihasználtak volna.
2020. jan. 21. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Talán olyan a személyiséged, hogy nem megfelelően viselkedsz a társas kapcsolatokban.
2020. jan. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Nehéz rá válaszolni mert nem ismerünk de mondok valamit és döntsd el magad. Én régebben gyerekeimnek,tanítványaimnak (nem tanár csak szakmai oktató voltam) mindig azt mondtam: Figyeljetek mindig a társaitokra környezetetekben élőkre és ha 100 emberből legalább 90 ugyanúgy él és úgy vagy hasonlóan viselkedik mint ti akkor valószínű minden rendben van. Ha a 100-ból tíznél kevesebben olyanok mint te vagy akkor gondolkodj el magadon és próbálj változtatni.
2020. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem elég az info ehhez, szüleid foglalkoztak veled? Bántottak?
2020. jan. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Foglalkoztak velem, de ők is mindig azt mondták, hogyan kis szerencsétlen vagyok mindig
2020. jan. 21. 19:08
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

#2


Ez hulyeseg. Tudjuk jol, hogy az emberek a "piramis" tetejen ertelmesebbek ugymond, es a piramis alja, ami nagyon szeles, ott van a suttyo tomeg.

2020. jan. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5%
A rafkós nöket nemigen lehet kihasználni. Ne add mindig önmagadat, légy flörtölö, csábos. Akkor majd nem fognak kihasználni a pasik. Ha úgy viselkedsz, mint ha lábtörlö lennél, akkor ki is fognak használni. Ha netán egy udvarlóddal összeköltözésre kerülne sor, ne fözz rá, csak ha már ott tartotok, hogy gyerekvállalásra kerül a sor. Addig mindenki él a maga pénzéböl, magának vásárol be, föz/készit kaját, mosogat, takarít maga után. Igy nem tudnak kihasználni. Legalabbis nem anyagilag, hiszen az idö/munka pénz. Max. úgy, hogy elhitetik veled, hogy szeretnek, aztán mégis otthagynak. De ha igy is alakul, legalább nem teljes mértékben használnak ki
2020. jan. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy jöttél össze velük és milyen emberek voltak azok a férfiak? Lehet hogy rosszul válogatod meg hogy kinek a közeledését fogadod el és más tipusú embereket kellene keresned.
2020. jan. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kösd össze az életed az #5-össel és a nagy okos és a kis lenézett kisegíti és kiegészíti egymást.
2020. jan. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!