Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha iskolában vagyok, miért...

Ha iskolában vagyok, miért erősödnek a vágyaim?

Figyelt kérdés

Rólam azt kell tudni, egy olyan diák vagyok, aki mindent maga akar elérni, nem kér anyu, apu segítségéből.

Az iskolában órán telefonon nézek utána tudományos dolgoknak, sportnak és egyszer csak rajtakapom magam azon, hogy erősödik a munka iránti vágyam, iskola helyett dolgozni akarok, tudom is hogy mit, csak azt nem, hogyan, az iskola is fontos lenne.

Jó a sok felesleges ragozás helyett még ezek a vágyaim erősödnek iskolában tartózkodás idején:

Dohányzás iránti vágy

Sport iránti vágy

Szexuális vágy

Szociális vágy (az iskolában tudniillik kevés haverom van)

Na szóval, hogyan, mivel tudnám azt erősíteni, hogy olvasás/telefonozás közben ne jussanak eszembe a vágyaim?


2020. jan. 15. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"mivel tudnám azt erősíteni, hogy olvasás/telefonozás közben ne jussanak eszembe a vágyaim?"


azzal, hogy kielégíted őket

2020. jan. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne telefonozz hanem az órára figyelj. Fogd fel úgy hogy az iskola egy képzés a munkához. Neked most ezt a kihívást kell teljesítened ott az órán. A vágyaidat meg tartogasd délutánra. Munka közben még ennyi időd se lesz, örülj neki hogy még iskolás vagy.
2020. jan. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!