Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok hozzátok is oda szoktak...

Lányok hozzátok is oda szoktak menni szórakozóhelyen idegen lányok?

Figyelt kérdés
Csajok hozzátok is oda mennen szórakozóhelyen random részeg lányok beszélgetni,nevetgélni,társalogni,ölelgetni? Ti ezt szetetitek? Mit csináltok ilyenkor? Nem szokott zavarni?
2020. jan. 10. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
engem nem zavar xD igaz nem is vagyok lány
2020. jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hozzám nem, de valószínűleg zavarna, főleg ha ölelgetni akarna. Azt még a barátaimnak se hagyom. Nem emlékszem, hogy történt volna velünk ilyesmi hogy tök random idegen csaj csapódik a társaságunkhoz. Max wc-nél sorban álláskor volt, hogy dumáltunk valakivel, de így a semmiből nem.
2020. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a 40-es pasik jönnek és próbálnak felszedni, legfőképp romák. Ezért nem is nagyon járok ilyen helyekre inkább, utoljára a szalagavatómon voltam szórakozóhelyen.
2020. jan. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Megesett kétszer is.

Az egyik bulin kb. 14-15 éves kiscsajok jöttek oda hozzánk (korhatáros buli volt...), az egyik nagyon rám szállt, hogy de szép a hajad meg ilyesmik. Aztán odatévedt egy srác is, aki kifeküdt a padon, és megkért a csaj, hogy lécccciiiii vigyázzunk rá egy kicsit :D vicces volt a szitu. Aztán annyit látunk, hogy kólát szívnak sunyiban (vagy annak vélték), azt az egyik pörgöt mint az állat, a másik meg csak nézett ki a fejéből.


Egy másik alkalommal buli előtt beültünk alapozni, aztán a WC-re várva odajött egy 30-as nő, hogy húú de fhaszán nézünk, de dögösek vagytok stb... Meg elhívott minket buliba, ahová eredetileg tartottunk, aztán mondta, hogy ott tali. Na ott ránk talált, azt odahozott mindegyikünknek egy csávót, hogy nehogy már egyedül nyomjuk. Nagyon kész volt. Aztán mondta, hogy ha bárkivel problémánk lenne, akkor intézkedik :D


Nem tudom, számomra ezek így viccesek voltak, meg van mire visszaemlékezni. Amúgy sem szeretek bulizni, szval az ilyen elterelődéseknek inkább örülök, és ezen jobban szórakozom :)

2020. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!