Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az IGAZI szenvedélyetek,...

Mi az IGAZI szenvedélyetek, mivel foglalkoznátok, ha a körülmények adottak lennének?

Figyelt kérdés

Ha már azzal foglalkoztok, amit szerettek, akkor is írjátok le, és gratulálok!!!


Én mindent szeretek, ami zene, de főként énekelni szeretnék, dalokat írni, rengeteg inspirációm van. Drámaian hangzik, de inkább meghalnék, minthogy egész életemben olyannal foglalkozzak, amit nem szeretek. :( Nekem csak ez az egy célom van, hogy a szenvedélyemmel foglalkozhassak. Énekelni szeretnék, dalokat írni, és mostanában érdekel a dobolás is. :)


Nektek mi az álmotok?


2019. dec. 29. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Én azzal foglalkozom amit szeretek csak éppen elég pénzt nem adnak érte és ez egyszerűen felőröl. Kevesebb mint bruttó 200k rendes egyetemi diplomával 5 év munkaviszonnyal. Ezért aztán előbb-utóbb váltanom kell.
2019. dec. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pici községben, kicsi kertet művelnék. Tyúkom talán lenne, de több bem, 2-3 gyümölcsfa, kis konyhakert.

Sütnék, főznék.

Ezekről blogot is vezetnék.

Olykor rajzolás, festés, süthető gyurmázás.

Írnék az életemről.

Sport.

Ezekkel el is lennék.


Kb nagy-nagy lottónyeremény kellene ehhez.

2019. dec. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szeretnék life coach-al foglalkozni, mint fő munka. Tettem erre vonatkozó lépést, de nem egy könnyű dolog ez...
2019. dec. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én irodaházakat, valamint többlakásos társasházakat építenék, vásárolnék és adnék bérbe Bécsben és Budapesten. Egyelőre még csak egy-egy lakásokat adok bérbe, de ezt is szeretem.
2019. dec. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egy 50+ hektáros gazdaságot rittyentenék össze. Ebből egész jól meg lehet élni.


Kiadva is kb 100 ezer/év bevételem lehetne. Ennél kellene magasabb profitot elérni.

Jelenleg 15 ha öröklött területem ban. Hamarosan saját kezembe veszem, ehhez partner a jelenlegi bérlő is. Szóval befejezem az egyetemet, lesz egy traktor jogsim, nyerek valami EU pályázatot, aztán dől a pénz. Széttuningolom a trakit, hogy tudjon RTK sorvezetést, megcsinálom a földeken a meliorációt, mindent változó tőszámmal vetek, figyelek a legapróbb részletekre, így a trágyázásnál különös tekintettel leszek a talaj kémiai és fizikai összetételére, hogy a lehető legjobbat adhassam a növényeknek. Pertnerségbe lépnék méhésszel, aki kihozza a családjait a repce és napraforgó virágzásánál. Szóval lesz minden, ami kémia, biológia és műszaki cucc. Ilyen igazi tanyasi gányadék, de a legmodernebb kütyükkel.


Szóval egy 50 milliós traktor tudásátpróbálom meg majd belerakni egy 5 millióséba.

2019. dec. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kutyatenyésztéssel foglalkoznék, barangolnám a természetet és fotoznék, esetleg földművelés. Sajnos a körülményeim sem adottak és meg sem élnék egyikből sem.
2019. dec. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kefélnék éjjel-nappal.


Amúgy én is földet művelnék, de az tulajdonképpen nem kifejezett szenvedély hanem szükséges, mert a bolti kajákat nem vagyok hajlandó megenni, a húst nem bírom és nem szeretem, a gyümölcsökben meg nincs elég fehérje.

Aztán a megtermelt kiváló minőségű táplálékból (nem szokványos növény) tudnék egy bomba forma fizikumot építeni. Power bodybuilding

2020. jan. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én tuti katona lennék

Harckocsizó hogyha Magyarország megveszi a leopárd 2a7+ akk tuti abba ülnék parancsnokként szeretném ha én is olyan jó lennék mint pld Michael wittman vagy kurt Knispel ők a példa képeim

2020. ápr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!