Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni egyedül...

Mit lehet csinálni egyedül egy kb. kihalt városban?

Figyelt kérdés
Már több, mint egy hete otthon vagyok és majd megdöglök az unalomtól... Azóta konkrétan nem is voltam kint, nem is találkoztam senkivel, bent ülök a házban minden egyes nap és egyszerűen nincsen mit csinálnom. Az első napokban még elfoglaltam magam pl. takarítottam, rendet raktam, olvastam, tanultam, filmeztem, de már mindent unok és mindenből elegem van. Viszont nincsen sehol semmi, nincsen semmilyen program, semmilyen kávézó vagy étterem, az utcák teljesen üresek és egy embert nem látni kint, nem is szép a környezet, nincsen senki akivel értelmesen tudnék beszélgetni. Így mit lehet csinálni?
2019. dec. 28. 14:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát ezek mind jó dolgok alapvetően. Máskor tök jól el is vagyok a sorozat nézéssel, olvasással, kreatív hobbikkal (pl. rajzolni és festeni szeretek), de mikor egyedül vagyok és egy szót nem tudok váltani senkivel sem, nem tudok kimozdulni sehová sem stb. akkor ezek valahogyan nem kötnek le és nem érdekelnek.

2019. dec. 28. 15:01
 12/17 anonim ***** válasza:

én is ismerek pár ilyen várost, amiket a falutól kb.annyi választ el, hogy 2-3 száz ember helyett 2-3 ezer ember él ott, de egy Coopos bolton, meg a piacon, meg pár lerakaton, kocsmán kívül semmi.

be kell menni szórakozni egy közeli nagyobb városba.

2019. dec. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Gyere fel és gyakorizz,válaszolgass meg kérdéseket. Ráadásul ez olyan hogy,elég hasznos,hisz valakinek egy jó válasz azért hasznos tud lenni.
2019. dec. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
95%
Az én városom is pont ilyen . Az ég világon nincs semmi a boltokon és a kocsmákon kívűl . Lehet ugyan ott vagyunk ? Menjünk sétálni :D
2019. dec. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el hogy egy kisvárosban semmi nincs. Ha kisfaluban laknál mint én akkor lenne okod siránkozni. Itt is van a közelemben kisváros, nagyon is jó hely.
2019. dec. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Neked amúgy se a lakóhelyed a problémád, hanem az hogy nincsenek barátaid.
2019. dec. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha város, kell, hogy legyen ott könyvtár! Menj be, legalább a könyvtárossal beszélgethetsz egy jót, ha ez épp nem zavarod a munkája közben. Valószínűleg viszonylag értelmes figura lesz.
2019. dec. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!