Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni egyedül...

Mit lehet csinálni egyedül egy kb. kihalt városban?

Figyelt kérdés
Már több, mint egy hete otthon vagyok és majd megdöglök az unalomtól... Azóta konkrétan nem is voltam kint, nem is találkoztam senkivel, bent ülök a házban minden egyes nap és egyszerűen nincsen mit csinálnom. Az első napokban még elfoglaltam magam pl. takarítottam, rendet raktam, olvastam, tanultam, filmeztem, de már mindent unok és mindenből elegem van. Viszont nincsen sehol semmi, nincsen semmilyen program, semmilyen kávézó vagy étterem, az utcák teljesen üresek és egy embert nem látni kint, nem is szép a környezet, nincsen senki akivel értelmesen tudnék beszélgetni. Így mit lehet csinálni?
2019. dec. 28. 14:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez melyik város?
2019. dec. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Egy vidéki kisváros, a kérdés szempontjából nem fontos konkrétan.
2019. dec. 28. 14:28
 3/17 anonim ***** válasza:
18%
Hát, akkor költözz máshova? Ha nem érzed ott jól magad, ez a legjobb, amit tehetsz.
2019. dec. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%
Látogass meg, itt is lehet takarítani!
2019. dec. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Ha nincs senki, akkor csak netezni tudsz.
2019. dec. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Menj el sétálni ki a természetbe, holnapi nap pedig csinálhatnál egy kisebb túrt, hidd el nekem jót fog tenni a séta és a friss levegő,ha esetleg sár van akkor vegyél fel valamilyen bakancsot vagy gumicsizmáz esetleg körbe járhatod a kisvárost gyalog.
2019. dec. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%

Kell találni valami egyszerű hobbit. Nálam ez vált be:

Filmvadászat. Különböző portálokról összegyűjtöttem a "Minden idők legjobb filmjeit, meg az "ezek meg azok" a filmek, amit látnod kell, mielőtt meghalsz..

Hónapokig tartott a gyűjtés (és valószínűleg sosem lesz vége), de igyekszem pótolni az elmaradásokat, pipálok is szép szorgalmasan. Már csak ez az egy hobbim.

2019. dec. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%

Rosszul írtam túrát.

De ha ehhez nincs kedved akkor gyere el hozzám aztán segíthetsz takarítani és selejteni dolgokat.

2019. dec. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Lazy Lover ***** válasza:
Otthon lenni sajnos nálam is ez a helyzet áll fen esetleg neten filmezz vagy játsz valami netes játékkal
2019. dec. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
Keresgélj a neten olyan hobbit, ami érdekelhet és leköt. Pl tanulj meg sütni/főzni és készíts egy gasztro blogot, vagy indíts el egy könyv elemző insta profilt, amihez el is kezdheted keresgélni az első könyvet vagy fotózni a környéken.. vagy rakj ki egy 1000 db-os kirakót, tanulj festési technikákat vagy horgolni..ezer egy dolog van csak meg kell találni mi érdekel.
2019. dec. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!