Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Mit szóltok hozzá, hogy a magyarok egyre minőségibb sört isznak, és bár kevesebbet isznak, többet költenek a minőségibb italokra?

Figyelt kérdés

[link]


Végre nem a kőbányai, soproni és társai vezetik a piacot, amiket 120-200 forintért megveszel a boltban, és gyakorlatilag színtiszta mérget iszol.


2019. dec. 25. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Balkáni Amerika, nagy a kassza...
2019. dec. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szóhoz sem jutok.
2019. dec. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Ez jó✌️
2019. dec. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Azt, hogy ezek a cikkek nem tükrözik a valóságot, sem a KSH adatai. Tehát nem tudom, melyik a nagyobb butaság, az, hogy vki kőbányait iszik, vagy az, aki hisz az ilyen cikkeknek.


Egyébként meg olyan mindegy, hogy arany fácánt iszol, vagy egy kézműves sört: Mind a kettő épp ugyanolyan ártalmas, mint a másik. Az alkohol semmilyen fogyasztási formában nem egészséges, csak tévhit, hogy az. Két haszna van az egészségügyben: tartósít, és fertőtlenít. Az utóbbiak miatt kikövetkezthető, hogy sejtpusztító.


Még annyi, hogy az olcsóbb sörök javarészt kukoricát tartalmaznak, ezért minősítik azt le. De sztem oly mindegy, hogy mivel bhaszod szét magad, csak nehogy már bedőlj ilyen híreknek. Meg amúgy is, a legtöbb nagy márkának van „olcsóbb” márkájú terméke, csak ezt nem kötik az orrrodra a versenyszféra miatt. No offense: ez csak színtiszta marketing.

2019. dec. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó dolog szerintem. Egyébként a Soproninak van kb. 6-7 féle söre és az alap Soproni is 200 forint felett van. Szóval alsó hangon is középkategóriás. Én egyébként Budweisert, Pécsi prémiumokat, Krusovicet, Csíkit, Zlaty Bazant és Sopronit szoktam inni. A magyar sörök mostanában szerintem egyre jobbak.
2019. dec. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!