Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon rossz a karácsonyom,...

Nagyon rossz a karácsonyom, Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nekem mindig is az MMA harcművészet volt a mindenem,2-éve csinálom és nem győzött le senki,mindenki nagyon bízik bennem és bízott is.De pénteken vesztettem és nagyon sz*rul érzem magam nem akarok senkit a közelembe éppen ezért béreltem egy házat az erdőbe,hogy ne lássak egy embert se,péntek óta nem mentem haza mert félek attol hogy mit fognak szólni mások,mert vannak olyan emberek az életemben akiket ismerek és röhögni fognak rajtam meg semmibe venni.


21-F)


2019. dec. 24. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Ha ez miatt mentél el az erdőbe egy házba , mert 1x vesztettél akkor jó nagy idióta vagy :D Simán lehetne jó a karácsonyod , de te rontod el saját magadnak .

Fejezd be a hisztit ha mar mma harcos vagy és indulj szépen haza . Az estét még tudod a csaladdal tölteni .

2019. dec. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell tanulni veszíteni. Fogadd el a vereséget, de ne hagyd el magad. Állj fel büszkén és folytasd, amit elkezdtél. Mindenki szokott veszíteni, még azok is, akik amúgy sikeresek.
2019. dec. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem fog rajtad röhögni azért mert egyszer vesztettél. Ne nyafogj és ne hisztizz mint egy kislány, hanem viselkedj férfi módjára, ha lehet tanulj a hibából, állj fel, lépj túl rajta és legközelebb csináld jobban. Jól néznénk ki, ha minden profi sportoló az erdőben bujdosna ha elveszít egy meccset. Mi lenne pl. a foci válogatottunkkal :D

Nem lehet és nem is kell mindig nyerni, tanulj meg veszteni is, az tegyen erősebbé, meríts belőle erőt és újabb motivációt.

Boldog karácsonyt!

2019. dec. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ezt túllihegni! Előbb-utóbb mindenki rátalál az emberére, - pechedre neked ez a nap a közelmúltban lezajlott napok egyikére esett. Idő kérdése volt csak, hogy mikor érkezik el ez a nap. Ami az ismeretségi körödet illeti: meg van a véleményem az olyan emberekről, akik csak addig ismernek meg valakit, amíg felfelé ágazik a csillaga, utána meg aljaskodnak vele, elfordulnak tőle. Pottyantsd le őket, - nem érdemlik meg, hogy jóban legyél velük! Sok területe van az életnek, ahol fogsz még később is veszíteni, - tanuld meg feldolgozni azokat a helyzeteket is, amikor számodra kedvezőtlenül alakulnak a dolgok! Ne őröld magad mások hülyeségén! A háborút nem az nyeri meg, aki megnyer egy pár csatát. - Ezzel csak azt akartam mondani, hogy mert csatát vesztettél, még háborúzhatsz tovább, - ha van hozzá erőd!
2019. dec. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaja, amit a többiek is mondtak, a legjobbak vesztettek már sokszor, amikor még nem ők voltak a legjobbak, bár a #3-as válasz egy részével nem értek egyet: szerintem a válogatottunk igenis egy erdőben bujkál. Hogy ne tűnjön fel az embereknek, az mlsz kínából importált akciós klónokat a helyükre, de sajnos foci feature nem tartozott a pakkhoz. A tavalyi vb előtt megtalálták az eredeti focistákat, akik a kiesésük után megszöktek a fogságból és visszatértek száműzetésükbe.
2019. dec. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat.és szerintetek hogyan kell kezelni az ien féle szituáciokat?(Amikor valaki gúnyolodik?)
2019. dec. 25. 08:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!