Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok nektek bejön a szakál?

Dávid 777 kérdése:

Lányok nektek bejön a szakál?

Figyelt kérdés

Én azt vetem észre,hogy a lányok töbségének bejön.

Mostmár töb lány flörtöl velem amitoa van szakálam pedig nemis olyan nagy.


17/F


2019. dec. 19. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Most nagy divat, de nem mindenkinek áll jól, és főleg nem mindenki képes sűrű, összefüggő szakáll növedztésére. Akinek olyan, mintha 3 fűcsomó nőne ki az arcából, annak nem kéne erőltetnie. Meg a szakállat ápolni is kell, van akinek jól állna de elhanyagolt
2019. dec. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
ez igazi férfi szakállas.
2019. dec. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Én meg a helyes arcú szépfiúkat szeretem, nem a télapókat, ősembereket meg a húszéves nagypapákat... de persze tudom, egyedül leszek a véleményemmel. Legalább is ezen a kontinensen.
2019. dec. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Nekem az jön be, ha valaki legalább annyira értelmes, hogy tud helyesen írni. Akár szakállas, akár nem.
2019. dec. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A sűrű, díszmagyaros szakáll felettébb vonzó, férfiasságot sugalló, a kétpihés szösszenetek azonban a borotvának tetszenek leginkább. :D
2020. aug. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!