Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beleszerettem a főnökömbe,...

Beleszerettem a főnökömbe, neki is tetszek viszont a munkatársak szemtelenek, kikozositenek, mit csináljak? 20l

Figyelt kérdés

Én 20 vagyok, ő 30 éves.

Látom hogy mindig néz engem, nézi hogy mibe vagyok, nézi a reakcioimat, probal viccelodni velem, es szerintem tetszem neki.

Mindig azt varom mikor jön be hogy láthassam, hogy szoljon hozzám.

Viszont a munkahely nagyon rossz. A munkatarsak szemtelenek, bunkóak, kikozositenek.

Mikor ott vagyok tiszta ideg vagyok, mikor tudom hogy menni kell remegek hogy mi lesz az nap.

De egyszeruennem lehet ott hagynom, mert kell a munka, es raadasul ott van ő is....

Szerintem beleszerettem.

De ő is egyszer ilyen , egyszer olyan. Egyszer bejön köszön, utána bejön rám se néz.

Mit csináljak?


2019. dec. 19. 18:42
1 2
 11/18 anonymousreview60 ***** válasza:
Akkor dugni biztosan akar. De hogy mást is-e, az rejtély. Gyere össze vele, és ásó-kapa! De már másik munkahelyről.
2019. dec. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Egy ideg maradok mert most muszály, sajnos nem tudok válogatni a munkhelyek közül
2019. dec. 19. 19:36
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha a kollegáid már most így viselkednek veled, és mondjuk egy légtérben leolvassák a testbeszédeteket, akkor mi lesz utána?


Szerintem most ezt az érzést egy picit próbáld objektívan nézni, és valahogy a munkát és a magánéletet, mármint a magánéleti érzéseket próbáld különválasztani, mert úgy nagyon nehéz lesz.


Ha tényleg érez valamit irántad a főnököd, akkor úgyis lép.

Hidd el! De ha nem lép, és saját maga letagadja az érzéseit, akkor szintén nehéz lesz.


A kollegák előbb utóbb le fogják olvasni ezt az egészet, ha már most szekálnak.


Képzeld el, hogy előtted kompromittáló félreérthető mondatokkal incselkednek, neked milyen érzés lesz.


És kérdés, hogyha vajon ezt a főnök látja megvéd-e vagy az egész csak egy illúzió volt és egyedül maradsz ebben a helyzetben.


Egy ilyen helyzetbe egyedül maradni ártatlanul, csak mert az embernek vannak érzései, nagyon megalázó és bántó is.


Te csak dolgozz úgy mint ahogy eddig, és ha a főnököd is úgy gondolja akkor úgyis lép és melléd áll.


Csak szerintem ő azon a 10 éven is vacillál, ha érez, hiszen ő a főnök, és nem tudom milyen emberek vannak ott, de utána mindenki téged és őt pletykálgatna, és az ilyen ugyanúgy demoralizáló egy munkahelyen.

2019. dec. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
62%

Jajj szegény kislány . Szar lesz majd amikor csalódni fog a főnökben :D

Lehetne kicsivel több eszed is . Elvégre már 20 éves vagy .

2019. dec. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 cseppszi ***** válasza:
Menj hozzá feleségül. Probléma letudva. A főnök feleségének úgyse mernek beszólni és a pasi is megvan, meg a légkör is megváltozik.
2020. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Mi lett az egeszbol?
2020. jan. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Írj rá Messengeren vagy valami egyéb felületen, Whatsapp, ilyesmi.

Interneten "flörtölj", ismerkedj vele. A melóhelyen csak akkor, ha garantáltan nem veszi észre senki, így nem lesz kellemetlen neki.

Ha elkezdesz beszélgetni vele online, még az is kiderülhet, hogy van felesége vagy barátnője...

2020. nov. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Na, írtál már neki online?
2021. jan. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!